На Рівненщині фірма незаконно стягнула з РДА майже 180 тисяч

Прокуратура Рівненської області вживає заходів до повернення державі значних коштів, які були незаконно стягнуті з Володимирецької районної державної адміністрації Рівненської області приватною фірмою.

Йдеться про суму у близько 180 тис грн, яку судом першої інстанції постановлено стягнути на користь приватної структури за розроблення проектної документації з проведення капітального ремонту (заміна вікон) загальноосвітніх навчальних закладів району, які остання виконала згідно укладеного з управлінням освіти, молоді та спорту Володимирецької районної державної адміністрації договору.

Проте, не погодившись із таким судовим рішенням, прокуратура Рівненської області внесла апеляційну скаргу та довела, що указаний договір є недійсним, оскільки розпорядником бюджетних коштів його укладено за відсутності відповідних місцевих чи державних програм та бюджетних асигнувань, що у подальшому згідно із діючим законодавством унеможливлює бюджетні зобов’язання.

У результаті Рівненський апеляційний господарський суд визнав обґрунтованими доводи прокуратури області та ухвалив нове рішення, яким скасовано попереднє незаконне судове рішення та відмовлено у задоволенні позовних вимог товариства про стягнення коштів, а справу повернуто до суду першої інстанції для повороту виконання рішення.

Наразі вживаються заходи щодо реального повернення управлінню освіти, молоді та спорту Володимирецької районної державної адміністрації незаконно стягнутих грошових коштів, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.