Муляренко очолив партію Порошенка у Рівному

На установчих зборах міської організації партії “Солідарність – “Блок Петра Порошенка” керівником міського осередку обрали радника голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка.

Як повідомив Олексій Муляренко, незабаром у Рівному розпочне свою роботу громадська приймальня Рівненської парторганізації, одним із головних напрямів діяльності якої буде надання юридичної та психологічної допомоги учасникам АТО і допомога в оформленні житлових субсидій місцевому населенню. Під час установчих зборів учасники також обговорили питання подальшого розвитку партійної структури в Рівному та сформували її керівні органи.

Ключові слова: 

Коментарі

Оце то замовив собі хвальби льошик))))))

хахаха блок петьки найкращий нуда))! Дякую виборцям шо вибрали пецю и остальних далб бов. Живемо по новому! Слава евреям! Зомбованим виборцям слава!

Олександр Петренко Пон, 20/04/2015 - 12:58 IP 82.146.41.129 Антон Герасимович Пон, 20/04/2015 - 12:34 IP 82.146.41.129-а це,вже смішно,фуєсмоктальщики:))

"Муляренко справжній патріот, а Блок Петра Порошенка це найкраща партія в Україні."-на сьогодні,це вже не смішно,а від цих "найкращих",плакати хоцца..

Теж голосував за Блок Петра Порошенка та за Олексія Муляренка і надалі буду голосувати за них. Вони справжні патріоти та відстоюють імідж нашої неньки України. Олексій дійсно великий господарник та патріот. Я За Вас Олексію та за партію Порошенка Солідарність! Я за патріотів і господарників таких як ви.

Муляренко справжній патріот, а Блок Петра Порошенка це найкраща партія в Україні.

Теж радію за Олексія, знаю його давно. Чуйний батько, добрий господарник та просто мудра людина. Моя сім'я буде за нього голосувати та за партію Петра Порошенка, бо це дійсно та партія, яка думає про людей, бореться із корупцією. Їм вже стільки вдалося і ще багато попереду. Молодці і Олексій молодець. Тримайтеся ми за Вас - наші герої!

Може політик і хороший однак не постійних поглядів. Як флюгер за вітром, так ці "чудові політики" за владою :-)

Це дуже хороший вибір, Олексій дійсно чудовий політик та свідомий громадядин він стільки доброго зробив і добре, що Порошенко вибрав його на цю відповідальну посаду в такій хорошій партії. Многая літа Муляренку та Порошенко!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.