На Рівненщині промосковські "тітушки" з грішми та ножами захопили церкву

На Рівненщині триває міжконфесійна війна в селі Птича на Дубенщині. Сьогодні прихильники УПЦ МП вирішили захопити силою опломбований храм. Декілька автобусів привезли невідомих тітушок із Почаєва. Невідомі ведуть себе агресивно, "кидаються" на людей, при затриманні в них вилучили пачки грошей і ножі.

Про це повідомляє, з посиланням на місцевих мешканців, рівненський журналіст Юрій Дюг:

Кажуть, на Рівненщині сьогодні знову захопили церкву. Цього разу прихильники Московського патріархату. Після конфлікту храм в селі Птича Дубенського району був опечатаний місцевою владою більше трьох місяців. Адже більшість місцевої громади висловилася за перехід до Української православної церкви Київського патріархату. Представники УПЦ МП навіть судились за право власності на храм. Однак свою правоту довести не змогли. Суд їм відмовив. Тому сьогодні московські послідовники Кирила вирішили вдатись до мови сили. Делегація з Почаївської лаври зірвала пломби, зрізала замки та захопила храм. Про це повідомили місцеві мешканці. Силова боротьба за храм у Птичі розгорнулась знову ще перед Великоднем. Тим часом представники МП звинувачують КП у захопленні храму. Цікаво, чи зробить хоч щось місцева влада та правоохоронці?

Міліціонери, які стежать за перебігом подій біля храму у селі Птича, затримали агресивну прихожанку УПЦ.  Як інформує кореспондент ERVE.UA з місця подій, жінка кидалася на журналістів та намагалася потрощити камери і фотоапарати.  Затримавши прихожанку, правоохоронці вилучили з її сумки декілька ножів та дві пачки купюр, ззовні схожих на долари, гривні та білоруські рублі. 

Люди підозрюють, що саме цими грішми мали розраховуватись із привезеними тітушками. Зараз жінка знаходиться у міліції. Також правоохоронці затримали двох чоловіків. Один із них - промосковський священик, пише "Чарівне".

- Не дає спокою московитам моя Птича. Після рішення судів, після публічного каяття місцевого промосковського панотця в моє село знов "завітали" почаївські тітушки. Телефонує мати. Зламали замки, захопили храм. Місцевих практично нема, - прокоментував ситуацію у "Facebook" мобілізований військовий лікар та волонтер Юрій Поліщук. - Ми з братом нічим зарадити зараз не можемо. На нас — однострої, ми — військові. Звертаюся до влади: покажіть, що ви є. Покажіть, що ви — за Україну.  Захистіть українців у власній хаті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

На Рівненщині релігійна громада всю ніч боронила храм від тітушок

На Рівненщині тітушки та "рузке мірь" посеред ночі штурмують церкву

На Рівненщині триває "свята" війна за землю, храм та прихожан. ФОТО + ВІДЕО

Боротьба за церкви на Рівненщині: парафіяни захоплюють храми і перекривають дороги

Залишки великого задуму: Що лишилось від Єдиної Церкви на Рівненщині?

Сьогодні на Рівненщині судитимуться за церкву

На Рівненщині в суді ділять церкву: священик Московського патріархату поливає брудом Київський

Боротьба за церкви на Рівненщині: парафіяни захоплюють храми і перекривають дороги

 "Священна" війна на "Птичих" правах: Рівненський суд відмовив патріарху Кирилу

Ключові слова: 

Коментарі

руська-малдаванській мір в Галичині Почаївська лавра: уподібнення секті Кремля http://24tv.ua/ukrayina/pochayivska_lavra_upodibnennya_sekti_kremlya/n57...

а. разом з тим молдавани а Лаврі продають агітки

http://ipress.ua/news/u_pochaivskiy_lavri_prodayut_dytyachi_rozmalovky_p...
У Почаївській Лаврі продають дитячі розмальовки про звитягу російської армії

тварі гебешні відбрехуються...було б смішно,якщо не так гірко Глава УПЦ МП сидів під час виконання гімну України, бо так він "бореться за мир"
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2015/05/08/135116-glava-upc-mp-sydiv-pid-chas-vyko...

як вам канонічні охфіцери ФСБ в рясах??? Священики Московського патріархату зневажили Героїв АТО http://24tv.ua/news/showNews.do?svyashheniki_moskovskogo_patriarhatu_zne... подивишся на цих бородатих, крючконосих ,рожевопиких станістів-блювати навертає..

і яка Європа,якщо навіть у нас стільки прихильників руSSькава міра і сатаніста-гебіста кіріла хундяєва.І, чим закінчилось?

З коментарями, які неугодні, тут просто біда - вимили і годі. Ще раз пишу, пане, Дюг, висвітлюйте інформацію не однобоко, слухаючи, так званого волонтера Поліщука і його дуже релігійну родину. Треба казати правду. І про суд - чому адвокат представників КП хотіла відвід судді , та не тому, що відчули, що пахне для них смаленим і йде діло до програшу. А суд громада Української православної церкви не програла - суддя заявила, що вона юридично не вбачає ніяких перешкод для проведення УПЦ богослужінь. Не робіть цирку, не витягуйте тільки те, що вигідне КП. Хочуть церкву - нехай будують, тим паче - люди зібрались досить заможні та і впливові (бачте як світом крутять на свою користь). І, ще раз, прошу, не видаляйте коментарі - ви ж сайт ЧЕСНИХ новин!!!

Ви щось плутаєте, адже зверненням до Бога з праведною молитвою храм не оскверниш, хто б у ньому не молився, а от прокльонами та закликами до війни, якими славиться так звана російська православна церква та її філія в Україні дійсно прокладається широк дорога в пекло.

Осквернили храм ті попи які моляться за керила і за руский мир.В громади хватило розуму це зрозуміти та приняти вірне рішеня а за керила нехай моляться в московии

Інформація дуже перекошена, громада переходила до капешників під звуки болгарок, вони навіть службу там проводили, тобто храм, на жаль осквернили, яке ж то рішення міг прийняти суд, коли громада релігійна, а не сільський голова і депутат Міша, має право власності на храм, а Закон не допоміг! А які погрози судді виголошували ті, хто так хочуть молитися, що місця собі не знаходять. А я підтримую, бо коли силою забирали храм, то треба було теж силою відповідати, понадіялись на закони, а вони у нас у державі не діють, хто нагліший, той і правий. Мені ще дуже цікаво, як то проходять модерацію коментарі, що так написані,скажімо, не толерантно, от чи мій коментар пройде?

1) Є рішення громади за КП
2) Є рішення суду
3) Є факт незаконного проникнення
Міліціянти , де ви? Чекаєте долі беркуту?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.