Рівненських рятувальників навчали в Польщі

10 співробітників ГУ ДСНС України у Рівненській області пройшли навчання з домедичної підготовки у Польщі. Під час занять була не лише теорія, а й практика - надання допомоги людині, котра потрапила у ту чи іншу надзвичайну подію.

Польські колеги продемонстрували українським фахівцям порядок проведення первинного огляду постраждалого, заходи зі штучної вентиляції легень без спеціального устаткування та техніку виконання закритого (непрямого) масажу серця тощо. Увагу приділили навчанню надання домедичної допомоги дітям. По закінченню стажування кожен співробітник Головного управління Держслужби з НС отримав підтверджуючий сертифікат.

Також рівненські рятувальники мали змогу ознайомитися з новинками аварійно-рятувальної техніки та спорядження польських вогнеборців.

- Нашим рятувальникам під час ліквідації надзвичайних подій доволі  часто доводиться надавати першу медичну допомогу потерпілим. І від своєчасності і правильності дій залежить не лише успіх подальшого лікування, але інколи і життя постраждалого. Тому ми дуже вдячні польським колегам за таку чудову можливість для співробітників Служби порятунку Рівненщини отримати необхідні знання та навички і підвищити рівень професійної підготовки, - зазначив полковник служби цивільного захисту Сергій Крук.

Тим часом вже сьогодні з метою вивчення позитивного досвіду та підвищення професійного рівня до міст Лодзь і Ченстохов Республіки Польща вирушають ще дві групи рівненських рятувальників. Значну допомогу в організації такої корисної співпраці Службі порятунку Рівненщини надала обласна державна адміністрація.

Про це повідомили з прес-служби ГУ ДСНС у Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.