Фірташ пробачив "Рівнеоблводоканалу" 20 мільйонів гривень боргів

Нещодавно ПАТ "Азот" стягнуло з КП "Черкасиводоканал" 32,5 млн грн. заборгованості за очищення стічних вод. Тим часом схожа ситуація була й у нашій області. Проте свого часу Дмитро Фірташ під час візиту в Рівне обіцяв списати 20 мільйонів гривень заборгованості “Рівнеоблводоканалу”. Окрім того, чиновники тоді просили олігарха фінансово допомогти з реконструкцією стадіону "Авангард". 

Як повідомив директор “Рівнеоблводоканалу” Андрій Карауш, станом на 1 січня заборгованість підприємства перед “Рівнеазотом” становить 0 гривень.

- Два роки тому Дмитро Фірташ виконав усі домовленості щодо цього, тож частину заборгованості було списано. У 2014 році держава відшкодувала “Рівнеазоту” 19 мільйонів гривень різниці в тарифах. Наразі ми сплачуємо кошти у щоденному режимі. Поточна сума за березень становить 700 тисяч гривень.  

У свою чергу, за словами голови Рівненської облради Михайла Кириллова, ситуація на Рівненщині в цьому плані під контролем.

- "Рівнеоблводоканал" стабільно здійснює розрахунок з "Рівнеазотом". Що стосується боргів за минулі роки, то вони частково списані, частково оплачені за рахунок коштів, які держава відшкодувала підприємству за різницю в тарифах. Більше того, "Рівнеоблводоканал", за підсумками господарської діяльності у минулому році, став прибутковим підприємством і перерахував до обласного бюджету 2 мільйони 400 тисяч гривень, - зазначив Михайло Кириллов.

Тим часом, як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", Міністерство внутрішніх справ відкрило кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем, розкраданням бюджетних коштів з боку посадових осіб групи підприємств Дмитра Фірташа "OSTCHEM". Про це на своїй сторінці у "Facebook" повідомив міністр МВС Арсен Аваков.

- Дії посадових осіб підприємств ПАТ "Азот", "Рінеазот", "Концерн Стирол", "Сєверодонецького об'єднання" Азот "- оцінюються як дії, що призвели до розкрадання у держави коштів на суму понад 2,3 млрд. грн. Провадження відкрито за статтею 191 КК України, частина 5 (особливо великі розміри).
Сьогодні в Головному слідчому управлінні МВС заслуховував матеріали, напрацьовані оперативниками і слідчими. Терпіти таке знущання над державою неможливо! - пише Арсен Аваков.

 

Коментарі

ХА, а ти хворий.....?!

Звичайно, про це всі знають - за кордон, потім десь на київ попер і там відсиджувався.

А що до тебе то бачу платять за хвалебні підгавкування про нього ?! Невже ригі за старе беруться, хвалити свого голову регіонівського в коментах? )))))))))))))))

А куди "дременув" - ти знаєш? Ні незнаєш - то не п...кай!

Це точно, в період майдану як дременув всіх своїх прихвостнів ригів оставив віддуватись. Рідкий боягуз.

Берташ вмів вирішувати проблеми області, вмів домовлятися! "Теперіішнім" варто повчитись!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.