Завтра на деяких вулицях Рівного будуть проблеми із водопостачанням

Завтра, 21 квітня, аварійно-ремонтна бригада РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» та працівники Горбаківсько-Гориньградського водозабору проведуть ремонтні роботи на водоводі Горбаків-Рівне на ділянці між с. Бабин і с. Антопіль. Для належного проведення ремонтних робіт буде виведена з роботи одна з ниток водоводу діаметром 800 мм, яка забезпечує цілодобове водопостачання мешканців селищ Бабин,  Антопіль та мікрорайону "Північний" у Рівному.

У зв’язку з цим з 9 години до 20 години буде частково відсутнє водопостачання в селі Бабин та погіршення тискових режимів в мікрорайоні "Північний", що призведе до зменшення напору води на вулицях Черняка,  О. Дундича,  Фабрична та Гагаріна. По закінченню робіт буде здійснено промивання водопроводу, тому можливе тимчасове погіршення якості води у зв’язку із зміною режимів робіт насосних станцій і водоводів.

РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» дякує за розуміння і перепрошує за тимчасові незручності. Підвезення питної води здійснюватиметься спецмашинами за заявками споживачів за телефоном 22-22-44.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.