ДАІ відмовилось штрафувати заступника голови Рівненської ОДА

ДАІ не буде штрафувати заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського, який припаркувався на майдані Незалежності на службовому авто, щоб переглянути кінофільм. 

- Сьогодні у мережі інтернет з’явилася інформація під назвою «Чи випише ДАІ Приварському штраф?», у якій користувачі соціальних мереж звернулися до працівників ДАІ, щоб вони роз’яснили законність дій водія автомобіля «Шкода», - повідомила керівник прес-служби УДАІ Рівненщини Світлана Марко. -  Відповідно до Закону України «Про автомобільні дороги», вулиці і дороги міст знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю. У Законі України «Про дорожній рух» передбачено, що організація дорожнього руху на території міста належить до компетенції міської ради та її виконавчих органів. На сьогодні заїзд на майдан Незалежності можливий через вулиці Словацького та Поштова, де встановлені штучні перешкоди (металева огорожа) для недопущення руху автомобілів на цій ділянці. Ці перешкоди утримуються комунальним підприємством «Рівненський міський трест зеленого господарства». Ще в лютому цього року Державтоінспекція підготувала та направила відповідний лист до управління житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому про необхідність забезпечення утримання штучних перешкод в стані, який не дозволяв би безперешкодному в’їзду транспортних засобів. Водночас на сьогодні майдан Незалежності не позначений інформаційно-вказівними знаками «Пішохідна зона», якими встановлювалися відповідні обмеження. Тож юридичних підстав для притягнення водія транспортного засобу зображеного на фото у працівників ДАІ відсутні.

Нагадаємо, рівняни цікавилися у мережі "Фейсбук", чи випише ДАІ штраф кермувальнику робочого автомобіля першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського

Рівняни опубліковують світлини автопорушників. Цього разу в групу потрапило робоче авто першого заступника голови ОДА Віталія Чугуннікова, пише "Чарівне". 

- Я паркуюсь, як МУДАК! Робочий автомобіль заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського в неробочий час - на майдані Незалежності біля кінопалацу. Цікаво, чи випише ДАІ штраф цьому персонажу? - пише радник голови Рівненської облради Роман Мартин.

Ключові слова: 

Коментарі

Так, на мою думку, це дійсно просто бажання "вкусити" (або просто гавкнути) конкуруючих (завуальовано звичайно) структур, а саме Облради до Облдержадмінімтація. На тому місці завжди стоять машини, не лише заступника голови чи ще когось там, і якщо правосуддя, то воно має бути не вибірковим, а до всіх. Тобто фотографувати там потрібно всіх і вся, а тоді розміщувати в мережу і думати чи обзивати "мудаками" чи ні. По місту паркується безліч "мудаків", які заважають як руху інших автомобілів, так і пішоходів, але до цього місця це зовсім не відноситься. Було б гірше, якби люди приїхавши на фільм зробили "корка" в кінці вул. Словацького, от тоді точно там би було не пройти не проїхати. Не маю жодного відношення до керівників облради та облдержадміністрації, але написав це через те, що зразу побачив в цьому "показуху". Ще раз: правосуддя не повинно бути вибірковим!!! Там завжди паркуються відвідувачі кінопалацу, і це не найгірше, бо в центрі припаркуватись просто ніде.

ну все дорогенькі, велком, проїзд відкритий, тепер можна влаштувати мототрек на Бродвеї ! А ми і не знали про таку халяву, думали не можна. Виявляється можна!

Службове авто , в неробочий час ...

Так було порушення чи ні?
Чи це Роман Мартин вирішив нагадати таким чином про свою існування?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.