Відомі рівняни танцюватимуть заради військових

Вже другий місяць поспіль у Рівному тривають тренування учасників проекту  "Танцювальний БУМ". Він вже став традиційним. Тим часом особливістю цьогорічного "Танцювального БУМу" є те, що він став доброчинним. Тож на глядачів чекає дійство від професійних хореографів, музичні хіти від симфонічного оркестру, аукціон та виступи-сюрпризи.
Тим часом метою заходу є залучення відомих жителів міста до збору коштів на благодійність.

Керівник народного ансамблю сучасного танцю "Сузір’я Едельвейс" Олена Присяжненко:

- Цьогорічною родзинкою проекту є те, що до відомих рівнян, які братимуть участь у проекті, приєднається один випадковий учасник, якого виберуть під час концерту із глядацької зали.

До заходу готуються вже впродовж двох місяців, за цей час до проекту долучились понад 200 людей.

Тим часом зібрані кошти будуть перераховані для секретного підрозділу «Фурія». Про них мало хто знає, адже ці бійці працюють у глибокому тилу противника.

До цьогорічної програми дійства увійшли: хореографічні виступи професійних хореографів та танцюристів «Мистецького об’єднання «Едельвейс», музичні хіти у виконанні симфонічного оркестру «БРЕВІС».

Керівник зразкового ансамблю сучасного танцю " Едельвейс" Валерія Супонькіна-Лагнюк:

- Два роки тому абревіатура нашого проекту розшифровувалась як «Бал Унікальних Можливостей», а тепер захід розшифровується по-іншому - «Буде в Україні Мир». Тоді ми спонукали рівнян поекспериментувати над собою,  розкрити таланти. Цогоріч у нас висока мета, і люди до проекту долучаються з великим ентузіазмом.

На благодійному аукціоні, зокрема, можна буде придбати витвори мистецтва відомих рівнян. 

Директор Міського палацу культури «Текстильник» Тарас Максименко:

- Я сім років займався народними танцями, а останні два роки займаюсь тайським боксом. Позаминулого року танцював український танець.  Тепер я буду демонструвати танець тайських боксерів, який вони виконують перед поєдинком. Під час танцю буде виконано декілька елементів із тайського боксу. Напарником у танці буде мій учитель Олексій Твердохліб.

Відбудеться це дійство у Міжнародний день танцю, 29 квітня о 19.00 в МПК "Текстильник".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.