Рівненська журналістка "продає" себе заради армії

У соціальній мережі "Facebook" набирає все більшої популярності новий благодійний аукціон, гроші з якого направлять на підтримку військових у зоні АТО.  До проекту  "Посиденьки з волонтером" долучилася і журналістка сайту "ВСЕ" Віта Рижук. Стартова ціна "посиденьок" з нею - 50 гривень. Голосування відбувається у групі соцмережі.

Умови аукціону прості: ставки потрібно робити лише під дописом у головній групі. Не враховуються ставки, зроблені у коментарях під репостами (організатори їх не відстежують). "Лот" закривається після 24 годин з моменту останньої ставки. Гроші за нього потрібно перерахувати на картку Приват банку 4731185604344173 (Дюг Юрій Олександрович).

Після оплати організатори надсилають покупцю контакти "лота". Після цього кожен самостійно домовляється з ним про зустріч. До слова, "лот" можна викупити миттєво, заплативши стартову ціну не в гривнях, а в доларах.

Як зазначили організатори благодійного аукціону, кошти збирають на оплату ремінно-поясних систем для глибинної розвідки.