Рівненський автохам їздить підземним торговим центром на авто

Рівнян вже не здивуєш паркуванням на газоні, посеред тротуару, перед дверима під`їзду. Таке автохамство, на жаль, дуже поширене явище у нашому місті.

Проте рівненські автохами виходять на новий рівень. 

Водій автомобіля "Opel" вирішив відправитись за покупками в підземний перехід, не виходячи з автівки.

Фото "ТИПОВЕ РІВНЕ"

Ключові слова: 

Коментарі

Я є власником цього Опеля. Для тих, хто не в темі, повідомляю. В торговому центрі " Центральний" є спеціальне місце, передбачене проектом торгового центру, для завантаженя та вивантаження товару. Це місце для міцності вимощене натуральною бруківкою. Якщо є питання по цій темі,-прохання звертатися до адміністрації торгового центру, який є приватною власністю. Адміністрацію сайту люб"язно просимо вилучити повідомлення та вибачитись. PS Тільки жовта преса публікує повідомлення без перевірки. Сподіваюсь, ваш сайт не належить до цієї бравої когорти.

на жаль знаку про заборону в"їзду у підземку автівкам - немає. на жаль цим користуються такі хами. а ще, на жаль, для машин в"їзд у підземку є, а для мам з калясками - треба пів зупинки обходити, щоб туди влізти, а потім - вилізти. Крокуємо далі в ЄС!

Та хай хоч град йде - то не місце для автомобілів.

Звичне явище для підземки, доставка товару. Ніхто нікому не заважає. Поки.

Який дощ, каліко? Видно по першому фото, що сонце світить. Давай, захищай безголових водіїв далі.

Підтримую попередній коментар. Це не є порушення. Є маса випадків порушення ПДР, які заслуговують на увагу. Впевнений, що в момент фотографування Опеля - вгорі, по вул. Соборній, в районі Театральної площі - було набагато більше цікавих порушень від власників автомобілів з номерами ХХ0000ХХ... Але це спосіб Вашого заробітку "кліків" - рейтингів, а, відповідно, і грошей

чувак товар завозив, а в той момент дощ ішов. Туди можна заїжати по межу бруківки (адміністрація дозволяє). А вам, журналюгам, трохи очі промити потрібно, бо заголовки до статей шикарні, а сенсу нуль - аби більше людей прочитало, то "беркутівці" з тварин знущаються, то на "кадєтіку" старому по підземці дріфтують, а ви, герої, так цим занепокоєні.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.