Рівняни "перерахували" 16 мільйонів на армію

З початку цього року з доходів громадян Рівного до держбюджету перераховано 16 мільйонів гривень військового збору. Про це повідомив начальник ДПІ у м. Рівному Михайло Калитюк. Загалом, з початку запровадження цього збору його надходження склали 35,9 мільйонів гривень.

За словами керівника податкової інспекції, враховуючи ситуацію в країні та актуальність призначення цього платежу, представники бізнесу сумлінно ставляться до нарахування і сплати військового збору.

Нагадаємо, що з 1 квітня запроваджено оновлену форму № 1ДФ, у розділі II якої податкові агенти відображають інформацію про військовий збір (загальні суми нарахованих та виплачених доходів, з яких утримано військовий збір, загальну суму нарахованого та перерахованого до бюджету військового збору).

Також, оскільки об'єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст.163 Податкового кодексу України, то податкові агенти повинні подбати, щоб військовий збір був перерахований не лише із доходів з заробітної плати, надбавок, премій, які виплачувались згідно з трудовим договором або цивільно-правовими угодами, а й з інших доходів фізичних осіб.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.