До проведення ЗНО на Рівненщині готові, принаймі організатори

У п’ятницю, 24 квітня, 11 264 рівненських учнів здаватимуть тестуванням з української мови та літератури. А вже наприкінці місяця розпочинається основна сесія ЗНО. Так, у Рівненській області підготували 49 пунктів для здачі ЗНО. Про це сьогодні розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Так, учнів 11 класів  просять попередньо переглянути у запрошеннях, у якій школі вони складатимуть ЗНО з української мови та літератури. За словами Лариси Середяк, до цього потрібно підійти з відповідальністю, адже цьогоріч результати ЗНО з української мови і літератури зараховуватимуться як результати ДПА.  Вони визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. До слова, за результатми пробного тестування, 12,5% рівненських абітурієнтів із числа зареєстрованих учасників не пройшли тестування, оскільки набрали менше 100 балів.

Формування груп зі складання тестів розпочнеться о 10.15, а завершиться о 10.50. Після цього розпочнеться тестування з української мови та літератури. Учасників у пункти зовнішнього незалежного оцінювання допускатимуть лише за наявності:

– оригіналу документів, що посвідчують особу;

– сертифікат ЗНО-2015;

– запрошення перепустки.

Запрошення-перепустку з назвою та вказаною адресою пункту проведення ЗНО необхідно видрукувати зі своєї "Інформаційної сторінки". Вона розміщена на сайті УЦОЯО. Вхід на "Інформаційну сторінку" – за номером сертифікату та пін-кодом, який вказаний там.

- До слова, однією з особливостей цьогорічного тестування є те, що у 2015 році вводяться тести двох рівнів складності: з української мови і літератури та математики. Вони складатимуться з двох частин: базового та поглибленого рівнів. Адже та людина, яка хоче бути, наприклад, журналістом чи інженером, повинна мати набагато вищі знання з математики чи мови, ніж той, хто не буде застосовувати у подальшому свої знання з цього предмету, - зазначила  директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

За її словами, наразі Рівненська область повністю готова до проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, яке відбудеться 24 квітня цього року. На сьогодні зареєстровано 11 264 учнів-учасників ЗНО та понад 2 100 педагогів.

Загалом, за словами начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорія Таргонського, на Рівненщині все для проведення ЗНО-2015 підготовлено. Залишилося сподіватися лише на те, що випускники зі всією серйозністю підійшли до організаційних моментів та не забудуть роздрукувати запрошення на тестування. Адже на сьогодні майже1000 одинадцятикласників цього ще не зробили.

Основна сесія ЗНО відбудеться з 24 квітня по 26 червня 2015 року, а додаткова – 9 червня - 9 липня 2015 року.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.