Через волонтерську перевірку у маршрутках Рівного влаштували прибирання

У Рівному триває волонтерська перевірка якості перевезень у маршрутках Рівного, яку ініціювала громадська організація "Влада Економіка Суспільство" . Долучитись до кампанії "Маршрутка – собача будка" просто. Треба сфотографувати бруд та технічні несправності вашої "улюбленої" маршрутки та опублікувати в себе на сторінці з хештегом  ‪#‎маршруткасобачабудка або надіслати знімок на нашу сторінку. При розміщенні інформації бажано вказувати номер маршруту та номерний знак транспортного засобу.

- У цього автобусу з маршруту 61 принцип "бруд товщиною більше сантиметра відпадає сам". З сидіння як бачите ще не відпав. – пише в "Фейсбук" волонтер Юрій Дюг.

Однак не всі перевізники виявились байдужими до відгуків клієнтів. Після публікації про брудну маршрутку №61 Спілка ветеранів Афганістану почала перевірку всього маршруту .

- Почали  тотальний "шмон" і марафет на маршруті - перевірили і перемили всі маршрутки. А заодно шукати ту брудну. Не знайшли, бо я помилився це була маршрутка з маршруту №61-А. Ну я теж можу помилятися. Перепрошую. Але приємно, що хоч комусь не пофіг. Влаштували ревізію на маршруті, бо соромно перед клієнтами. Клієнтами! В такій, хоч і не новій маршрутці відчуваєш себе не мішком з картоплею, а клієнтом, який за законом завжди правий.  Цікаво, а де ж совісті набрати для власників автобусів на інших маршрутах? А то як маршрутку перемонтувати і помити - то тишина, а як тарифи піднімати то вони криком кричать.  Може то афганців попросити проводити з нечупарами виховні бесіди?, - резюмував Юрій Дюг. 

Коментарі

Нехай зберуть проби на аналіз ватною паличкою на поручнях і оприлюднять що там живе. Впевнений, що і туберкульоз і страшніше.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.