У Рівному відбудеться українсько-польський форум для бізнесу

Учасники форуму розглянуть питання ведення бізнесу в Україні та Польщі, налагодять торгівельну та економічну транскордонну співпрацю між учасниками, а також визначать основні сприятливі умови для створення та розвитку нових бізнес-напрямків.

У заході братимуть участь представники бізнесу та влади міст-побратимів Рівного та Любліна. Захід реалізується виконавчим комітетом рівненської міської ради в рамках проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна», програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Союзом.

Форум триватиме з 10:00 до 18-00 год. за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 112 (Бізнес-центр «Manhattan City Hall»).

Церемонію відкриття економічного форуму розпочне заступник міського голови Сергій Васильчук.

Цільовою аудиторією заходу є керівники місцевого бізнесу, що мають на меті не лише розширення ринків збуту, але й вихід на ринки Європейського Союзу. У Форумі візьме участь делегація підприємців із Республіки Польща, що зацікавленні у провадженні господарської діяльності у Рівненській області.

Окрім пленарного засідання, у  програмі заплановані три тематичні круглі столи. Під час яких учасники матимуть нагоду не лише повною мірою представити свою діяльність, але і налагодити бізнес-контакти з польськими колегами.

Брифінг для преси заплановано на 12-30.

Ключові слова: 

Коментарі

Мене тоже не взяли. Ясно, що там де Хомко чесно бути не може.

Потрапити на цей форум нереально. Беруть лише своїх. Міська влада просто відмиває кошти, тому все має пройти гарно для преси, а не для бізнесу. Подав заявку, сказали місць немає. Знайомий який в мерії працює, всю сімю пропхав на форум.

Будемо писати скарги в посольство Польщі на Осовця.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.