Новий заступник Хомка заробив півмільйона

Новий заступник міського голови та депутат міської ради Руслан Шевчук розпочав працювати у міськвиконкомі цієї зими. У своїй декларації за минулий рік пан Шевчук вписав понад 462,5 тис. грн. доходу, з яких 318,3 тис. грн. — дохід від «підприємницької та незалежної професійної діяльності». Пан Шевчук був незалежним юристом. Ще новий заступник міського голови отримав 28,7 тис. грн. дивідендів та процентів, а також на 116 тис. грн. продав майна. Минулого року Руслан Шевчук також отримав переказ із Південної Кореї — на 1000 доларів США. Родина Руслана Шевчука — дружина та дві доньки — заробила 10,4 тис. грн. Усе — зарплата, пише "Рівне вечірнє". 

У Руслана Шевчука є квартира на 63м2 та «інше нерухоме майно» на 69м2 та 6м2. Родина пана Шевчука володіє двома земельними ділянками: 21 соткою на Острожчині та 15,5 сотками у Макотертах Рівненського району. Також має два житлові будинки: на 61м2 в Острозькому районі та на 62м2 у Рівненському. Окрім того, у власності родини — дві квартири по 47м2.

Їздить пан Шевчук на дворічному «Ніссані Жук». На дружину декларанта записане авто «Land Rover Range Rover» 2008 року випуску. На рахунку у банку пан Шевчук тримає 118 тис. грн., які поклав у 2014 році. 31 тис. грн. має у статутному капіталі підприємства.

Минулого року родина пана Шевчука сплатила близько 23 тис. грн. за кредит та 30 тис. грн. витратила на утримання свого майна. І пан Шевчук, і його дружина мають недержавне пенсійне забезпечення, на яке вклали по 6 тис. грн.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.