Рівнянам покажуть «Попередні ласки»

13 травня у Рівному в міському палаці культури «Текстильник» київська театр-студія імпровізації «Чорний квадрат» на чисельні прохання глядачів представить нову виставу про кохання «Попередні ласки».

Вистава з проекту «10 хвилин До і Після сексу». Чи варто йти в гості до чоловіка при першому знайомстві? А якщо, при цьому, ти все ще не заміжня? А запрошення в гості, чи так уже відразу має на увазі натяк на ліжко? Або дійсно можна, для початку знайомства, спробувати обговорити з партнером творчість Бродського? І чи варто взагалі ходити навколо, якщо всім і так ясно, чим закінчиться? У який момент захоплюючий флірт може оголити смуток самотності? В якій ситуації випадкове знайомство дуже сильно нагадує любов з першого погляду? Чи готові ми кардинально змінювати життя заради негарантованої можливості бути коханими? 

На ці питання і постараються знайти відповіді актори театру «Чорний Квадрат». І, як завжди, ці пошуки рясно приправлені фірмовим гумором! Шлях до радості у кожного свій! Ханжам вхід на виставу строго не рекомендуємо!

Квитки можна придбати у касі МПК «Текстильник». Також квитки можна придбати у режимі онлайн за адресою: https://rivne.karabas.com/predvaritelnye-laski-rovno

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.