У Рівному відомий музикант гратиме неокласику

25 квітня о 19:30 у Рівному відбудеться сольний концерт унікального українського композитора неокласика Єгора Грушина. Піаніст виступить у залі камерної та органної музики, де зіграє свої найкращі композиції у супроводі струнного квартету.

На сьогодні у творчому арсеналі Єгора три студійні роботи: перший альбом під назвою «Inside» вийшов у 2012 році. Цей альбом був записаний в домашніх умовах і розповсюджувався завдяки мережі Інтернет і саме цей альбом приніс популярність молодому музикантові. Другий альбом «Absolution», на відміну від попередньої платівки, було записано уже на студійному обладнанні у 2013 році. 

А в 2014 році побачив світ його останній на сьогодні альбом «Dominicano». Ця робота унікальна тим, що умовно поділяється на дві частини: перша – це своєрідна історія з п’яти композицій, а друга заснована на особистих переживаннях композитора у різні періоди життя. 

Як зазначає прес-служба "Lafest Production", Єгор Грушин входить в ТОП-200 неокласичних композиторів всього світу, за версією найбільшого музичного порталу reverbnation.com.

Концерт Єгора Грушина відбудеться 25 квітня о 19.30. Квитки можна придбати в касі Залу органної і камерної музики.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.