Під час проведення ЗНО працюватимуть медики та правоохоронці

Цьогорічна Рівненщині  24 квітня писатимуть завдання ЗНО з української мови та літератури понад 11 тисяч учасників. Серед них трохи більше дев’яти тисяч учнів загальноосвітніх шкіл області. Вони проходитимуть тестування у 49 заздалегідь визначених пунктах. За словами керівника апарату Рівненської ОДА Олександра Корнійчука, як і в попередні роки, зовнішнє незалежне оцінювання повинно відбутись максимально прозоро та із дотриманням заходів безпеки і учасників, і залучених педагогів.

Аби під час виконання письмових завдань не відбулось жодних надзвичайних ситуацій відбулась нарада  спільно із представниками управлінь освіти та науки, охорони здоров’я, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ в області.  

З цією метою, громадський порядок поблизу навчальних закладів забезпечуватимуть місцеві дільничні міліціонери. Як зазначає прес-служба ОДА, у кожному пункті тестування буде присутня медична сестра та представник Державної Служби охорони. Усього під час проведення ЗНО у випускників цього та минулих років буде задіяно понад дві тисячі педагогічних працівників Рівненщини.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.