Рівнянам пропонують безкоштовне обстеження

У п’ятницю 24 квітня спеціалістами комунального закладу «Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер» Рівненської обласної ради буде проведено скринінгове обстеження пігментних новоутворень шкіри у населення. Реалізовується ініціатива в рамках проведення Всеукраїнського Дня меланоми в Рівненській області.

З 2009 року в Україні проводиться  «День меланоми». В цей день усі бажаючі можуть безкоштовно провести в державних і приватних медичних закладах раннє діагностування шкіри для виявлення ознак небезпечних захворювань. 

Ініціаторами і координаторами проведення заходу є українська асоціація лікарів-дерматовенерологів та косметологів, Інститут дерматокосметології доктора Богомолець, громадська організація «Стоп меланома».

З 2009 по 2014 рік було оглянуто майже 19 тисяч осіб по всій  УкраїнЇ. 2015 рік не стане виключенням, і кожний житель знову буде мати можливість безкоштовно перевірити свої родимки.

Окрім скринінгу, одна з першочергових цілей проекту – проінформувати громадян про шкідливість надмірного перебування на сонці та навчити їх правилам профілактики шкірних онкологічних захворювань. 

Завдання проекту:

1.   Надати населенню безкоштовний доступ до сучасних скринінгових методів обстеження пігментних новоутворень шкіри.

2.   Покращити виявлення та реєстрацію раків шкіри на ранніх стадіях, що дозволить суттєво знизити смертність від цієї групи захворювань.

3.   Cформувати відповідальне ставлення населення до свого здоров’я.

 В цей день жителі міста Рівного та Рівненської області можуть звернутись до комунального закладу «Рівненський дерматовенерологічний диспансер» Рівненської обласної ради за адресою: м.Рівне, вул. Пересопницька ,7 з 8.00 години до 17.00 години для скринінгового огляду.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.