У Рівному обдаровані діти влаштують флешмоби в тролейбусах

Цього тижня у Рівному стартує традиційний Благодійний Марафон "З вірою в майбутнє". Його влаштовують, аби  морально підтримати обдарованих вихованців ПДМу, які того потребують, а також дітей із особливими потребами. За 20 років існування цього проекту свої мрії у життя втілили понад 80 талановитих випускників профільних шкіл Рівненського міського Палацу дітей та молоді. 


 
Тож із 24 квітня  по 3 травня , у рамках 20 Благодійного Марафону "З вірою в майбутнє", у ПДМі щодня відбуватимуться різноманітні концерти, вистави, виставки та і інші дійства. Кошти, зібрані під час усіх цих заходів, передадуть цьогорічним "марафонівцям". 

Тим часом 25 квітня відбудеться хода містом, до якої долучаться всі учні ПДМу, їх батьки та друзі. Завершиться вона в центрі міста, де на всіх охочих чекатиме святковий флешмоб.
Він буде не єдиним у рамках Марафону. Учні ПДМу планують розважати рівнян у громадському транспорті, влаштовуючи декілька флешмобів у тролейбусі.

Популярний рівненський  гурт «Ot Vinta» також не залишився осторонь. Концерт рокаблі-команди відбудеться на майдані ПДМ у суботу, 25 квітня.

Крім того, у рамках Марафону своє 15-річчя відсвяткує дитячий хор «Віват, музико!» та 10-річчя ансамбль східного танцю «Орхідея».

Цьогоріч "марафонцями" стали вихованці ПДМу Олександра Шульга, Владислава Устимчук, Дмитро Закалюжний та Тетяна Левосюк.

Дворазова чемпіонка України з дзюдо Олександра Шульга:

- Займаюсь дзюдо, та дуже люблю готувати. До Марафону вирішила долучитись, щоб показати всім, що кожна людина має таланти, незважаючи на те, де вона народилася і з якої сім`ї.

Випускниця школи сучасної хореографії ПДМ Владислава Устимчук:

- Вирішила пов`язати своє життя з танцями, тому що ще змалку подобалось спостерігати за граційністю та пластичністю людського тіла. Також маю цікаве хобі – скаутинг. Марафон для мене -     це підтримка та змога повірити в себе.

Учасниця ансамблю східного танцю «Орхідея» Тетяна Левосюк:

- Захоплююсь культурою Індії, особливо танцями. У майбутньому планую присвятити своє життя дітям, навчаючи їх східного танцю. Марафон додав мені впевненості у своїх силах.

Вихованець музичної школи ПДМ Дмитро Закалюжний:

- За вісім років навчання у музичній школі брав участь у багатьох концертах та конкурсах. Планую в подальшому працювати в ПДМ, навчаючи дітей музиці.  Ставши "марафонівцем", я заручився підтримкою Палацу та зможу показати свої вміння людям.

Марафон - це ще і адресна підтримка трьох дітей з РНРЦ «Особлива дитина»: Олександри Скуловець, Миколи Муляра, Василя Дедіка, а також дітей онкогематологічного відділення дитячої обласної лікарні.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.