На Рівненському полігоні помер сьомий солдат

Реанімаційній бригаді не вдалося сьогодні врятувати солдата з міста Ковеля Волинської області, якому сьогодні зненацька стало зле під час навчань на Рівненському полігоні. Чоловік помер. Обставини його смерті з'ясовуватимуть експерти та військова прокуратура, пише РВ.
Причиною попередніх шести смертей військових на Рівненському полігоні лікарі тоді називали алкогольну хворобу.

Коментарі

Він був доброю і порядною людиною, вічна пам'ять !!

"Звідки в Украіні гроші на найману армію,на зброю та медикаменти навіть немає!"-да невже?:)))))а,майданутим пархатим "демократам",чогось бракує офшори закрити,не очолити,а подолати корупцію,"пощипати" тих,хто накликав війну на донбас і самому поділитись своїми статками,щоб не втратити все.Але, то ж-ГЄВАЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ:))),а вона-жидівська "гідність" і талмуд не дозволяє своїх ображати і своє віддавати:))на то є гої-тварини....Правду пишуть,що для тих, для кого Україна-це його родина,друзі,дім,а не уряд і держава на чолі з пархатими пісяями і шоколадними баригами і в кого присутні мізки,знайде можливість і способи уникнути стати добривом в лугандонівських степах,або померти від денатурату на полігоні за статки і добробут "бохаізбраних рєхфарматорів".

Ох і розумний же пан Микола!Все знає,навіть як в державі військо формувати,та ще й профффесійне!То може б Ви його особисто і очолили?Звідки в Украіні гроші на найману армію,на зброю та медикаменти навіть немає!

ще один славетний син України впав у нерівній боротьбі з зеленим змієм! В той час коли у всьому світі воюють професійні армії, у нас архаїчна мобілізація. Якість тої мобілізації гірше нікуди, всі здорові і розумні чоловіки порозїзджалися по заробітках, по селах залишилися одні ледарі і алкашня, от з цього всього зброду сформували і армію, а тепер маємо що маємо. Тьфу! аж гидко!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.