У Рівному прооперовані "сердечники" саджали дерева

Сьогодні у Рівному на Пагорбі Слави відбулась акція «Від щирого серця» . Прооперовані на серце пацієнти Рівненської центральної міської лікарні  висаджували дерева. Таким чином вони створювали «Алею серця». Мета акції - продемонструвати, що насправді операція - не вирок, а шанс на життя.

Кардіохірург Тарас Доманський :

- Працювати складно, особливо складно повідомляти людям про те, що їм необхідне оперативне втручання. Багато людей, почувши це, починають боятись що стануть тягарем для своєї сім’ї. Моя задача - пояснити пацієнтам, що буде, якщо вони відмовляться від оперативного втручання.  У кожного операційний та післяопераційний періоди проходять по-різному. Тому  маємо індивідуальний підхід. Завжди консультуємо своїх пацієнтів, та за потреби коригуємо терапію.

Людям, які знаходились на Пагорбі Слави, дуже сподобалась така акція, а маленькі рівняни взялись допомагати висаджувати дерева.

Учасник акції, Василь Пузирок:

- Про хворобу дізнався ще у 1999 році. Звісно, в операції приємного мало, але іншого шляху не було. Коли мені повідомили про необхідність оперативного втручання, я, не вагаючись, погодився. Реабілітація проходила важко, але я виконував усі постанови лікарів, гуляв лісом, навіть зимою, коли було багато снігу.

Участь в акції взяв для того, щоб діти та внуки, гуляючи, могли сказати , що тут росте дерево їх діда.

Тепер завдяки даній акції на Пагорбі Слави буде алея з могутніх дубів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.