Рівненські шерифи допомагають сім’ям мобілізованих

У той час, коли держава поклала надію на справжніх чоловіків, відданих громадян і патріотів, які не зрадили Присязі і відстоюють суверенність та цілісність нашої держави, вдома, плекаючи надію на недовгу розлуку й щасливу зустріч, їх чекають дружини, діти та батьки. Вони залишились без надійної опори, допомоги й сильної чоловічої руки. Дільничні інспектори міліції Рівненщини роблять усе можливе, щоб сім’ї мобілізованих не залишились без допомоги.

Наталія Юріївна проживає разом із своїм сином у селі Нова Мощаниця, що у Здолбунівському районі. Її син Василь — надійна опора та помічник – ще влітку був мобілізований у зону антитерористичної операції. Уся робота по господарству лягла на плечі жінки, яка вже більше двох років є вдовою. Однак Наталія Юріївна не залишилась без допомоги. Найчастіше поміч жінці надає місцевий дільничний.

— Допомагати людям — мій основний обов’язок, — зазначив дільничний інспектор міліції Здолбунівського РВ Сергій Власюк. — Самотнім людям, які залишилися наодинці за своїми проблемами, важлива будь-яка допомога.

Принести води, нарубати дров та допомогти на городі — ось такі добрі справи, окрім свого щоденного обов’язку, робить дільничний інспектор міліції Сергій Власюк.

— Безмежно вдячна своєму дільничному, який навідується маже кожного дня, — висловила слова подякиНаталія Юріївна, мати мобілізованого. — Його підтримка та добре слово допомагають з надією дивитися у майбутнє.

Сьогодні на Рівненщині таких людей, як Наталія Юріївна, понад дві сотні. В рамках проведення благодійної акції «Від щирого серця» ще з червня минулого року дільничні інспектори міліції Рівненщини допомагають, за необхідності, всім людям, які залишились без надійної опори. Адже держава та народ України ніколи не забуде своїх героїв, а також їх рідних та близьких.

До слова, дільничні інспектори Рівненщини також не залишаються осторонь воєнних дій на Сході України. Загалом з початку року 85 дільничних інспекторів міліції були задіяні для охорони громадського порядку в зоні АТО. Зараз у зоні антитерористичної операції перебуває 13 шерифів. Деякі з них нещодавно відправились в АТО вже вшосте. Про це повідомляють у СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.