На Рівненщині мобільні офіси консультуватимуть, як отримати субсидію

Аби детальніше роз’яснити порядок надання житлових субсидій у 2015 році, на Рівненщині додатково працюватимуть «мобільні соціальні офіси».

Зокрема, вже здійснено виїзди  до Варковицької та Княгининської сільських рад Дубенського району. До фахівців звернулося 75 громадян.

Загалом, у квітні заплановано понад півсотні виїздів «мобільних соціальних офісів» до сільських й селищних рад 16 районів області. Очікується, що за консультаціями звернеться більше тисячі осіб.

Основні питання з якими звертаються громадяни стосуються призначення субсидії на тверде паливо та житлово-комунальні послуги за новим порядком, щодо призначення соціальних допомог, надання пільг, встановлення статусу багатодітної сім'ї, призначення та перерахунку пенсії, соціальний захист демобілізованих, членів сімей загиблих у АТО й соціальний захист родин внутрішніх переселенців. Усі громадяни, які звертаються до фахівців «мобільного соціального офісу» отримують належні роз’яснення.

Коли саме у тому чи іншому населеному пункті буде працюватиме мобільний соціальний офіс можна дізнатися у сільській раді, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.