Рівнян просять задекларувати іноземні доходи

Якщо громадянин України шляхом тимчасової роботи за кордоном чи в інший спосіб отримує іноземні доходи, що підлягають оподаткуванню, то сума таких доходів включається до його загального річного оподатковуваного доходу. У такому випадку громадянин зобов’язаний подати річну податкову декларацію за наслідками звітного року та сплатити податок на доходи фізичних осіб за ставками 15 чи 17%. 

Нагадаємо, платник податку може зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном. Сплачені суми зараховуються під час розрахунку податків та зборів в Україні. Це можливо за умови, що таке зменшення передбачено міжнародними договорами, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України. Суму зменшення платник визначає за зазначеними підставами у річній податковій декларації. Для отримання права на зарахування податків, сплачених за межами України, платник зобов’язаний одержати довідку про суму сплаченого податку, а також про базу та/або об’єкт оподаткування. Така довідка видається державним органом країни, де отримується дохід, уповноваженим справляти цей податок.

Довідка має бути легалізована консульською установою України у відповідній країні. 
Сума податку з іноземного доходу платника податку - резидента, сплаченого за межами України, не може перевищувати суму податку, розраховану на базі загального річного оподатковуваного доходу такого платника податку відповідно до законодавства України.  Як зазначає ГУ ДФС у Рівненській області, порядок оподаткування іноземних доходів встановлений пунктом 170.11 статті 170 Податкового кодексу України. 

Нагадуємо, що кампанія декларування доходів громадянами, отриманих у минулому році, розпочалася 1 січня 2015 року та триває до 30 квітня. Однак громадяни, які бажають отримати податкову знижку, можуть скористатися таким правом протягом всього року. 

 

Коментарі

а ху@ вам а не гроши!

невелике доповнення, податківці посилають нас за довідками в консульство, а вони знають що телефон в консльстві України вже давно не відповідає, ще з середини 90-х, це так їм на замітку про те що треба довідку брати. Українські консульства закордоном обслуговують тільки візити чиновників, для простих українців двері закриті і телефони мовчать. Ми заробітчани допомагаємо один одному самі, держава нам створює проблеми. Серед нас нема поділу на українців зі сходу чи заходу, у нас спільні проблеми і разом їх вирішуємо. А якщо будуть тероризувати наші сімї, то грошей у нас вистачить щоб керівника податкової потім знайшли спаленим у власному будинку. Так що нехай подумає добре перш ніж рекетом заробітчан займатися.

гыыыыыы!! насмішили! Що вже на Україні немає з кого грошей збивати вирішили потрусити заробітчан?? Я працюю в Іспанії, працюю важко по 12 год, щоб мати змогу утримувати сім'ю на Україні, навчати дітей, платити за комунаку і все таке. На Україні роботи нема і не буде, бо наше славне керівництво (за участю тієї ж податкової) знищило весь бізнес, нема бізнесу - нема робочих місць. Таких як я сотні тися, це розумні і працбовиті українці - і відкри. вам секрет ми заробітчани просто ненавидимо цю владу разом з податковими і всією цією чиновницькою швалью - ментами, сбу-шниками, прокурорами, депутатами .. все що вони хочуть це тільки нас пограбувати. Податки принципово платити не будемо, поки вони жирують і відпочивають на Мальдівах за наш рахунок, поки їх діти мажори їздять на дорогих тачках жодної копійки вони від нас не отримають. Хай доведуть що я закордоном працюю, а не ходжу на екскурсії )))) будуть ходити по сусідам і плітки збирати ? ну так це не доказ для суду. Фактично не існує правового механізму стягнути з заробітчан гроші, вони можуть тільки на понт брати, і погрожувати (як гопники на темній вулиці). А для тих співвітчизників які нібито нас засуджують, є і такі, ледарі і невдахи, то відповім а на що йдуть наші податки - на освіту ? я за навчання своїх дітей сам плачу! на медицину ? кожен похід батьків до лікарів я теж оплачую зі своєї кишені! на дороги ? ви самі бачили які в нас дороги, гроші на них точно йдуть! На пенсію ? насмішили, пенсію в 30$ залиште собі (хоча до того часу я вийду на пенсію може вже буде 5$ з тим курсом що вони малюють), в Європі жебрак за годину більше має.

Тому від імені всіх заробітчан рівненщини хочу сказати податковій - Пішли ви на Х%%!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.