Рівненські ДАІшники знущаються з водіїв. ВІДЕО

Сьогодні о 12:30 -15:30 інспектори ДАІ м. Рівне Смирнов та Пасічник зупинили водія, який перебував у авто разом з жінкою та маленькою дитиною та без належних на це підстав, змусили водія їхати на мед. огляд до наркодиспансеру. Про це повідомвляє активіст Dima Podpora‎. 

 

Частина-1 Сьогодні 23/04/2015 о 12.30 -15.30 інспектора ДАІ м. Рівне Смирнов та Пасічник зупинили водія ,який перебував у авто разом з жінкою та маленькою дитиною та без належних на це підстав,змусили водія разом з ними їхати на мед. огляд до нарко-диспансера

Posted by Dima Podpora on 23 квітня 2015 р.

Після невдалого тесту на алкоголь, водія повернули до авто та в друге запропонували водію поїхати до наркодинспансеру, вже з підозрою на наркотичне спяніння.
 
 
 

Частина-2 Сьогодні 23/04/2015 о 12.30 -15.30 інспектора ДАІ м. Рівне Смирнов та Пасічник зупинили водія ,який перебував у авто разом з жінкою та маленькою дитиною та без належних на це підстав, змусили водія їхати на мед. огляд до наркодиспансеру. Після ,,невдалого,, теста на алкоголь, водія повернули до авто та в друге запропонували водію поїхати до наркодинспансеру, вже з підозрою на наркотичне спяніння!

Posted by Dima Podpora on 23 квітня 2015 р.

 

Частина-3 Сьогодні 23/04/2015 о 12.30 -15.30 інспектора ДАІ м. Рівне Смирнов та Пасічник зупинили водія ,який перебував у авто разом з жінкою та маленькою дитиною та без належних на це підстав,змусили водія їхати разом з ними на мед. огляд до наркодиспансеру. Після ,,невдалого,, теста на алкоголь, водія повернули до авто та в друге запропонували водію поїхати до наркодинспансеру, вже з підозрою на наркотичне спяніння! Дружина з дитиною 3 години чикали на батька!

Posted by Dima Podpora on 23 квітня 2015 р.

Ключові слова: 

Коментарі

Так а що ви хотіли?
Ви що не знаєте що в мусарні одні рішалови і моральні уроди? Які в своєму житті нічого не зробили, не створили, а тільки компенсують свою неповноцінність на інших талановитих людях. там немає професійних людей, а йдуть туди тупорилі лузери, які нічого в житті не вміють і за свою неповноцінність відіграються на людях.

Там нема нормальних людей. Вони не те, що свою роботу не знають і не вміють як робити, вони займаються кришуваннями, фальсифікацією кримінальних справ, тиском на тихЄ хто говорить правду про них. Це гнійник, відстійник моральних дегенератів та уродів.

З Європи депортували за траву??? Ахахахахахахах Ухахахахахах
По перше, траву зробили " особливонебезпечним наркотичним засобом" тільки в Україні
Мета: Пресувати всіх підряд ( бо травку то покурює 70+% )
А що , як же ОБНОН бабло зароблятиме? Як не конфісковуватиме в одних бариг, а інші продаватимуть....
Краще все-таки набухатись, поблювати, порізати когось, грабанути, гопстоп, шмари, тачки , аварії, та інші вертепи алкоголе-супутні...
Нєа..для чого травку курити і морозиво їсти , хіхікаючи з Вас ідіотів алкоголіків)))
Так от, стосовно ЄВРОПИ:
Так це ж самий рай ...легалізована проституція, зброя, галюциногени, кокаїно-героїни...
Скоро все побачите на власні очі... Демократи ,епть.... іхіххіхі))))

ага, тільки Діму в Європу не пустять, його звідти депортували. Трави забагато курив)

Дима,продовжуй в тому ж дусі,бо пора в Європу,а з такими..........нас не пустять

мусорські опариши повилазили...всі ті ж їбальники ,що і до так званої гєвалюції гідності,тіко морди понажирали,як пасічник.Нагинали,ставили раком вас майдануті терпіли-так і будуть,залишається лише волати гасла...занєприводному вбивці міністру авакяну,саме такі цербери і потрібні, а не ті хто на власній крові привів його до влади..

А той Діма адекватний взагалі? Може його ще тримає.. такий вже бред несе

НАРКОМАН захищає НАРКОМАНА!!!!! ДАІшники на цього Подпору неодноразово складали протоколи за те, що він їздив під кайфом і на даний час в нього суд забрав посвідченя водія і він ходить пішки!!! Якби цей ідіот Подпора, який всюди суне свій ніс, не заважав ДАІшникам, то б може ще на одного накромана на дорогах стало менше!
Отож зробіть висновки!!!!!

Я був свідком цього інциденту! І можу із впевненістю сказати, що водій був повністю адекватний, просто трішки втомлений через довгу дорогу!

Про таких наркомано-позбавлених прав керування як подпора лише плакати хочеться! Якби позбавляли прав керування на велосипед яб його особисто позбавила цього права! А щодо дій смірнова і пасічника то вони діяли у відповідності до наказу моз та мвс 400/666 і діі іх були грамотні, і дитину до істерики та плачу не довели!

Мусор є мусор,думає тільки про наживу

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.