Рівненьська супермодель "продається" заради армії

Найвідоміша рівненська супермодель Лілія Боць стала учасницею благодійного аукціону "Посиденьки з волонтерами". На торгах можна придбати право на зустріч із дівчиною. 
Лілія Боць - модель агенства "Панна", фіналістка конкурсу "Королева України-2012", володарка титулу "Королева стилю", "Queen of Lise Charnel" та "Королева телеглядацьких симпатіх 2012"; ІІ віце-міс конкурсу "Міс студенство України", ІІ віце-міс міжнародного конкурсу "Miss Khan Shatyr 2012". Лілія має за плечима чималий досвід участі у найвідоміших модних показах та зйомках Мілану, Токіо, Парижу, Москви, Таїланду. Багаторазова учасниця показів на Ukrainian Fasion Week.

 

Стартова ціна - 50 гривень.
==Умови:==
1) ставки потрібно робити тільки під дописом в головній групі. Не робіть, будь ласка, ставок в коментарях під репостами (ми їх не бачимо та не можемо врахувати);
2) лот закривається після 24 годин з моменту останньої ставки.;
3) покупець перераховує потрібну суму на картку Привата 4731185604344173 (Дюг Юрій Олександрович), Доказом оплати є фото чека з терміналу або скрін з Вашого онлайн-банкінгу в коментах, або підтвердять адміни! Після цього ми даємо вам контакти та ви самостійно домовляєтесь про зустріч. Ваші посиденьки оплачує покупець, тобто Ви, якщо іншого не зазначено в описі лота!;
4) для тих, хто соромиться, або просто не бажає афішувати свою персону чи хоче зробити сюрприз, пропонуємо варіант «анонімна ставка». Ви надсилаєте номер лота та суму в приватні повідомлення адміну, після цього адмін сам коментує фото лота («анонімна ставка … грн.»).
5) лот можна викупити миттєво, заплативши стартову ціну не в грн., а в доларах) За умови, якщо це перша ставка в лоті!
6) кошти збираємо для ініціативи "Допомога армії - Рівне" для оплати нової партії з 10 ремінно-поясних систем.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.