У Рівному збирають кошти на оздоровлення дітей Героїв АТО

Трагічні події на сході України вже понесли за собою великі втрати серед українських бійців. Багато дітей залишилось без батька, що дуже сильно вплинуло на їх моральний та матеріальний стан.

 

Відпочинок та оздоровлення – це те найменше, що ми можемо запропонувати для цих діток наразі. Тому, БО «БФ «Заради дітей України», спільно з ГО «Центр соціального лідерства», в рамках програми «Ми з тобою», розпочинає збір коштів на путівки до Дитячого закладу санаторного типу «Дельфін» в Херсонській області для дітей, які втратили годувальника внаслідок воєнних дій на сході України.

Дитячий заклад санаторного типу «Дельфін» (Херсонська область, Скадовськ) з 2000 року успішно працює в сфері літнього оздоровлення та відпочинку дітей старше 7 років, і є одним з кращих закладів на чорноморському узбережжі. На перші два заїзди (червень 2015 року) база готова розмістити 100 діток з Хмельницької, Івано-Франківської, Тернопільської, Вінницької та Рівненської областей.

Вартість однієї путівки складає лише 2500 гривень, яка включає в себе проживання протягом 14 днів, 5-ти разове харчування, страхування життя від нещасного випадку, робота психологів, культурно -розважальну програму, екскурсії, аквапарк та трансфер з Херсону до Скадовська.

Саме тут дітки зможуть забути про жахи війни та ті наслідки, які вона принесла в їхні сім’і. Тому, звертаємося до Вас за фінансовою підтримкою у реалізації даного проекту.

Кошти можна переказати:

Отримувач: БО "БФ "Заради дітей України" Код ЄДРПОУ: 38603716. р/р № 2600 0052 7347 83 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 300711

Призначення платежу: оздоровлення дітей

Картковий рахунок: 5457 0823 9132 7041 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», Фоменко Є. І.

 

Більш детальну інформацію можете  отримати в координатора проекту  фонду Тетяни, контактний номер телефону (063)394 53 94.
 
Якщо Ви вирішили долучитися до благодійного збору коштів, Ви можете особисто вручити дитині путівку на оздоровлення.  Не будьте байдужими!
 
Крім того, якщо Ваша сім'я втратила годувальника внаслідок подій на Сході, Ви також можете звернутися до волонтерів благодійного фонду.

Більше інформації на сайті Благодійного Фонду «Заради дітей України» — http://zaradi-ditey.com.ua

Також долучайтеся до офіційної сторінки у соціальній мережі "Фейсбук.

Відповідні документи організації подані нижче:

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.