У Рівному "Радикальну партію" очолить начальник ЖКП?

Як стало відомо сайту "ВСЕ" з власних джерел, Рівненський міський осередок "Радикальної партії Олега Ляшка" може очолити начальник ЖКП "Західне" Микола Тарасюк.

У свою чергу, керівник Рівненської обласної партійної організації "Радикальної партії" Оксана Лозова каже, що наразі є три претинденти очолити міський осередок. Втім, чи є серед них Микола Тарасюк, Оксана Лозова не коментує, мовляв, не етично озвучувати прізвища притендентів до установчих зборів, бо хтось ще може передумати.

- Очільника Рівненської міської організації "Радикальної партії" оберуть на установчих зборах, які мають відбутися до кінця травня. Наразі ми ще визначаємося з графіком, коли саме вони відбудуться, бо першочергово формуємо районні осередки. Ми відкриті, і тому всі охочі очолити міський осередок партії можуть звернутися до нас в офіс і пройти співбесіду. Зараз вже є три претенденти очолити міську партійну організацію, але називати їх прізвище не коректно. Вони самі при бажанні можуть про це заявити публічно. І нагадую, що пройти співбесіду можна до установчих зборів, - каже Оксана Лозова.

Сам ж Микола Тарасюк розповів, що у Радикальній партії він вже півтора року, а очолить її чи ні - визначатимуть на конференції, адже є й інші достойні люди, які в партії перебувають довше.

Нагадаємо, Микола Тарасюк був депутатом Рівненської міської ради попереднього скликання від "Батьківщини". Проте згодом вийшов із фракції через конфлікт. Наразі він вже більше 10 років очолює ЖКП "Західне".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.