Депутат Рівненської облради вимагає розслідувати корупцію Михайла Кириллова

Вчора голова фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Рівненській обласні раді, депутат облради Олексій Бучинський звернувся до прокуратури із вимогою розслідувати факти корупційних дій голови обласної ради Михайла Кириллова.

Як пояснює прес-служба Рівненської «Свободи», нещодавно в області розгорівся корупційний скандал – головний лікар Рівненського обласного спеціалізованого будинку дитини Юрій Кожан, наприкінці 2014 року власним наказом призначив собі премію у розмірі більше 8000 гривень, що є грубим порушенням Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції». Отримавши кошти на власний рахунок 23 грудня, намагався приховати факт корупційного діяння і тому 31 грудня звернувся до голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова із проханням погодити отримання премії. Своєю чергою, голова облради, замість того, щоби повідомити правоохоронним органам про факт корупції в комунальному закладі обласної ради, погодив отримання премії, завізувавши звернення своїм власним підписом, що суперечить частині 7, статті 5 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції».

Прес-служба зазначає, що апеляційний суд залишив у силі рішення суду першої інстанції та визнав Юрія Кожана винним у корупційних діях. Тому Олексій Бучинський як представник послідовної націоналістичної сили ВО «Свобода» звернувся до прокуратури Рівненської області із вимогою притягнути до відповідальності голову обласної ради Михайла Кириллова за фактом вчинення корупційного правопорушення.

- Те, що вчинив Михайло Кириллов, – це не просто б’юрократична помилка. Це лише один із проявів корупції, котрий став відомий широкому загалу, завдяки діям представників прокуратури та журналістам. Кожен чиновник, а особливо такого високого рангу знає про основні засади антикорупційного законодавства. І замість того, щоби повідомити правоохоронцям про факт корупції, Михайло Кириллов волів його приховати від громадськості, напевно, виходячи зі своїх корисливих мотивів,  – зазначає свободівець Олексій Бучинський. - Наразі мені відомо, що Михайло Кириллов в екстреному порядку, під виглядом відпустки, готується виїхати закордон та перебувати там, доки триватиме слідство у його справі».

До слова, нещодавно Олексій Бучинський намагався поспілкуватися з головою обласної ради Михайлом Кирилловим, проте останній зачинився у своєму кабінеті та вирішив не відповідати на незручні питання свободівця та журналістів.

 

Коментарі

Роздули з мухи слона.

Не ма до чого вчипитись,то розмусолюють цю тему вже півроку.Навіть не цікаво вже.

Гарний піар хід =)видно хто хоче влади ане справедливості.

Свобода просто почала процес піару до виборів. от і все.. більше нічого не треба вигадувати.

Цікаво чого свобода нічого не говорить про свого вбивцю Осіпчука. Цеж ваш тіп. а тут почали ..

Бучик панікує)) Краще розкажи людям звідки в тебе мерседес за пів року на держ посаді.

Бучинський відпрацьовує гроші в які в нього вклали. Прийшов під час обіду в кабінет, заплатив журналістам щоб зняли і в кирилова були двері закриті. А те що він був на обіді і цілий день в кабінеті і можна було зайти після обіду, то вже не рахується? тільки дурний піар. Чи сицнув зайти?

Бучик вже в Рівненському районі наробив, як кіт на глині) Хоча добре треба Кирилчика упекти і Бучика з ним і надовго.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.