У Рівному формуватимуть культурний простір міста

Завтра в Рівному в приміщенні Рівненської Обласної Бібліоткеи відбудеться інноваційний для міста захід, а саме міжнародний "Форум Культурних Ініціатив. Формування культурного простору міста". 

Його метою є створення спільного культурного простору міста та єдиної активної спільноти, що здатна розвивати культурні відносини і формувати культурні кластери, та отримання значно ширших можливостей для реалізації культурних проектів та нових можливостей для низових ініціатив через спільну кооперацію.

У ході Форуму своїм практичним досвідом та прикладами кращих проектів  поділяться експерти з культурних інституцій Любліна, Ляйпціга, Львову, Київа та Івано-Франківська по таким напрямкам, як міські інтервенції, проектний досвід та співпраця з культурними інституціями України, а також проектний досвід та співпраця з культурними інституціями м. Люблін, Польща.

Робота відбуватиметься у форматах презентацій проектів та воркшопів. Також у програмі Форуму проходитиме дискусія "Яким чином формується культурний простір міста?" за участю експертів та учасників заходу.

"Міжнародний "Форум Культурних Ініціатив. Формування культурного простору міста" проходитиме у приміщенні Рівненського міського Палацу дітей та молоді. 

Вхід – вільний за попередньою реєстрацією.

Форум проводиться в спільній ініціативі ГО "Unicordis", ГО "Джазовий клуб "ДжЕм", Національного Університету Водного Господарства та Природокористування, та молодіжної платформи "Яскраво".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.