Рівненські води перевірили білоруси

За для кращої та більш злагодженої роботи Рівнерибоохорони, а також за для припинення незаконного вилову, переробки, скуповування та реалізації водних біоресурсів, провели спільний рейд за раніше узгодженим Планом спільних заходів з Державною інспекцією охорони тваринного і рослинного світу при Президенті Республіки Білорусь.

У цих рамках  відбулась попередньо узгоджена зустріч представників Державної інспекції охорони тваринного і рослинного світу при Президенті Республіки Білорусь та представника Рівнерибоохорони. Під час зустрічі обсудили плани спільних дій та заходів, а також проведення спільних рибоохоронних рейдів у трансграничних водних об’єктах без перетину державного кордону.  Сподіваємося на плідну співпрацю, а також на те, що така взаємодія буде дієвою у протидії з порушниками Правил рибальства.
 
У свою чергу Рівнерибоохорона закликає усіх жителів області долучитися до співпраці. Адже лише спільні зусилля дадуть вагомі результати та сприятимуть відновленню водних біоресурсів у водоймах нашої країни, особливо у період нересту.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.