Рівненську малечу запрошують на казку про справжнє кохання

25 квітня у Рівненському обласному театрі ляльок покажуть виставу „Принцеса на горошині”. Це казка про справжнє кохання. Хіба можна відчути одну маленьку горошину через двадцять матраців та двадцять перин? Ось таке нелегке випробування підготувала Королева для Принцеси. Проте, коли зустрічаєш справжнє кохання – здолаєш будь-які перешкоди. А горошина – не найголовніше, бо найголовніше Вам підкаже серце, лише довіртесь йому і не оминайте один одного, і нехай перехрестя доріг чекає на вас, а казка лунає вічно. Початок вистави об 11:00 годині.

А вже 26 квітня об 11:00 годині на глядачів чекає казка про дружбу “Півник і Соняшник”

Маленький веселий Соняшник, добрий Півник, хитрий Кіт Муркіт, поважна Свиня та справедливий, хоробрий пес Бровко. Усі вони – герої веселої, цікавої казки. Завітайте до театру і дізнайтесь, чому «друзів обирають не за лагідним голосом, а за справами добрими».

Після цього о 13:00 годині актори зіграють веселу казкову інтерпретацію) Ще раз про Червону Шапочку”.

Події у виставі розвивалися б за відомою казкою Шарля Перро «Червона Шапочка», аби не одне «але». В нашій історії з’являється новий герой – Заєць. Що з цього вийшло, Ви дізнаєтесь, переглянувши виставу. Цікаві пригоди та веселий настрій Вас не залишить.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.