Рівнянам пропонують "купити" Іло Глонті

У рівнян з'явилася можливість купити кавування з грузинським реформатором Іло Глонті і тим самим допомогти армії. Він став "лотом" благодійного аукціону "VIP кава", який триває у соціальній мережі "Фейсбук". 

Іло Глонті був наймолодшим радником екс-президента Грузії. Він вже п’ять місяців працює у складі грузинської команди над впровадженням реформ в Україні. На сьогодні є радником міського голови Тернополя. До слова, раніше ходили чутки про те, що молодий реформатор працюватиме у команді голови Рівненської облдержадміністрації Віталія Чугуннікова. Спочатку мова йшла про посаду заступника з гуманітарних питань. Однак цим планам завадило те, що Іло не має українського громадянства. Тож йому мали намір запропонувати посаду радника. Та із квітня Іло Глонті працює у Тернополі. Натомість на Рівненщині гуманітарними питаннями на посаді заступника голови ОДА досі займається "свободівець" Олександр Савчук.

Тим часом у жителів міста з'явилася можливість попити кави з відомим грузинським реформатором,   і стати благодійником. Початкова ціна "лоту" - 200 гривень  

"СУПЕР ЛОТ! Поспішайте! Наймолодший радник екс-Президента Грузії Михайла Саакашвілі! Відомий реформатор. Радник міського голови Тернополя. (залучення інвестицій) Грузин, який любить Україну Ilo Ghlonti (Іло Глонті)! Друзі НЕ ПРОПУСТІТЬ, це чи не єдина можливість випити кави з великим політиком, та дійсно реформатором, - пише у "Фейсбуку" ініціатор проекту Олександр Онищук. - Початкова ціна - 200грн. Мінімальна ставка - 10грн."

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.