Головного УНСОвця Рівненщини "купив" підозрілий анонім

У соціальній мережі "Facebook" набирає все більшої популярності новий благодійний аукціон, гроші з якого направлять на підтримку військових у зоні АТО.  До проекту  "Посиденьки з волонтером" долучилось вже багато рівнян.
Одним з яких виявився керівник крайової команди УНСО на Рівненщин Ярослав Гранітний.

У коментарях відразу розпочалися торги, за даний лот.  Все як звичайно, ставки потроху почали зростати, і коли вони сягнули 350 грн, у аукціон втрутився анонім, акаунт якого йменується як "Кирилл Дроздовв". Він написав свою ціну, а саме 500 американських доларів.

Організатори даного аукціону відразу втрутились у дану ситуацію. Sasha Benza  написав : «а ви звідки? А то в Рашку ми Ярослава не віддамо) Та й сторінка ваш вроді фейк)»  

Відвідувачів аукціону занепокоїла така ставка від анонімного користувача.  Хтось почав розповідати, що не віддадуть Ярослава незнайомцю, а хтось почав висловлювати свої здогадки на рахунок таємничого покупця.

Згодом організатори аукціону підтвердили, що ставку прийнято, і Ярослав Гранітний погодився піти з незнайомцем на зустріч. Зауваживши, що прийде не сам, а у супроводі як мінімум двох  співробітників СБУ.

Після цього всі завмерли в очікуванні чи  заплатить кошти покупець, тим самим викупивши лот.

І ось сьогодні близько 14:30,  організаторам надійшло фото квитанції, з сумою переказу 11265 грн.

На квитанції вказано місце, звідки кошти перераховувались на рахунок волонтерів. Перерахунок був здійснений, нібито, через термінал ПриватБанку, який знаходиться у Києві в одному із супермаркетів за адресою Велика Окружна, 1в.

Коментарі

Що за люди ? Тю на вас гарна ідея амуніція на фронт закупається, а ви брудом хочете все це полити. Не гарно. Совісті у вас нема.

500 баксів??? з окружної?? за петрушина?? по моєму ето мєрзость!

Пєтрушина на на Донбас.а не тут на СМІ піариться,а то прямо Рембо.В яких конкретно бойових операціях приймав участь нікому не відомо.

Все зрозуміло це його колега - повія з окружної купила, хоча і дивно повія повію купляє

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.