Рівненські чиновники сьогодні прибирають сквери

25 квітня, державні службовці Рівненщини візьмуть участь у Дні благоустрою в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Очищатимуть від сміття п’ять об’єктів в обласному центрі.

Зокрема, працівники облдержадміністрації працюватимуть у сквері поблизу пам’ятника жертвам фашизму та біля Палацу дітей та молоді. Казначеї, екологи та статисти прибиратимуть сквер Припляжний. Ветеринари, пенсійники та інспектори із захисту прав споживачів збиратимуть сміття у сквері Ювілейному, працівники пенітенціарної служби, юстиції та лісового господарства – на Меморіалі Сосонки.

Толока розпочнеться о 9 годині.

Нагадаємо, всеукраїнська акція «За чисте довкілля» на Рівненщині проходить щороку. Загалом цього року запланували прибрати прибудинкові території на площі близько 14 мільйонів квадратних метрів, парки та сквери – близько п’яти мільйонів квадратних метрів,  вулиці і дороги -  більш восьми мільйонів кілометрів. Також впорядковуватимуть більше тисячі  кладовищ, висадять майже десять тисяч саджанців дерев та стільки ж кущів, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.