Рівне долучиться до перегонів, які проводить принц Монако

Сьогодні в Рівному секретар міської ради Андрій Грещук, заступник міського голови Галина Кульчинська, начальник відділу міжнародних зв’язків міської ради Олена Петрів приймали делегацію Монако. Серед гостей були Почесний консул Монако в Естонії Юрі Тамм, його помічник Олександр Рикалов і заступник директора «Електричного марафону 2015» Андрій Білий.

    – Ми раді привітати вас у Рівному, – зустрів представників Монако Андрій Грещук. – Рівне – типовий, як для західної України, обласний центр із 250 тисячами населення. Центр промисловості, науки, фотомистецтва. 

 Почесні гості розповіли докладно про ті умови, що необхідні для проведення фінішу в Рівному етапу ралі електромобілів Буча-Рівне, про те, як організувати трьохгодинне перебування його учасників в нашому місті та старт гонщиків етапу Рівне-Львів. Та головне, що гості переконливо розкрили ті можливості і преференції, які отримає Рівне як місто, що приймає міжнародну гонку.

    – Гонка електромобілів буде проводитися вже четвертий раз під патронатом Його Світлості Принца Монако Альбсра II і мерів приймаючих міст. Мета цієї гонки збігається з прагненням українців інтегруватися в Європу. Саме тому вона й почнеться в Україні, – наголосив Почесний консул Монако в Естонії Юрі Тамм. – Допомогти налагодити співробітництво між країнами і регіонами – це її місія. Електромобілі символізують урбаністичне майбутнє світу. Реальна необхідність того, щоб Україна стала енергонезалежною та відновила економіку також пов’язана з цим транспортом: в Монако ними розвозять пошту, розвозять піцу, шкільні автобуси… Ці іновації і розвиток пов’язані. Це інтелектуальна гонка, треба, щоб в її перебігу люди дізнались більше про досягнення науки, технологій, про світ.

Також – і це не раз підкреслили гості – за задумом принца Альбсра II, гонка підтримує й ідеї самоврядування, старт більшості етапів дають мери міст, які приймають етап. Місцева влада матиме можливість показати себе на весь світ. І урочистості, а також якнайтісніше спілкування рівнян з учасниками перегонів – для міста своєрідне міжнародне шоу, в якому візьмуть участь школярі, студенти, підприємці. Можливо все, одна умова – жодної політики.

До речі, кожен із рівнян, якщо він має електромобіль чи орендує його, матиме можливість узяти участь у етапі Рівне-Львів та навіть вирушити з Києва до Монте Карло. Приймають і машини на «гібридній» тязі. Ті, в кого ще такого транспорту нема, ще можуть встигнути таку машину роздобути: старт гонці оголосять 4 червня о 10-ій ранку в Києві на Софійській площі. Всі інші, кого перегони зацікавили, зможуть в цей день зустріти фініш у Рівному (орієнтовно о 13.00), оглянути машини, перезнайомитися з усіма учасниками. Уже відомо, що в гонці буде брати участь і український екіпаж.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.
 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.