Поляк-автохам з дипломатичними номерами припаркувався у Рівному як мудак

Рівнян обурила відсутністю культури паркування у польських гостей. Про це в групі "Я паркуюсь як мудак" написав Олександр Демчик: 

- Ми тут розпинаємо наших паркомудаків, а тут ось вона Європа! 25 квітня в обласній бібліотеці відбувалась якась оказія з участю поляків. То вони так поважають правила поведінки у нашій державі. На моє прохання забрати авто, водій - солідний такий поляк, спочатку скарживася що спину у нього болить, потім що книги привіз, а потім... розповідав про сміття в нашому місці. Намагання довести що тут пішоходна зона і навіть без візочків ходити непросто не подіяло. Дуже шкодую що не мав відповідну наліпку. Гірше інше - ті наші хто супроводжував - а ні пари в уст...

Ключові слова: 

Коментарі

молодці, навчили європейського дипломата культурі! так їх, мочіть! зажралися вони там у своїй Європі! Ми разом з Россією ненавидимо Європу... і не хочемо бачити в Рівному європейських дипломатів. Я думаю посол-мудак-автохам, зробив висновки після такого гостинного прийому і більше в гості не приїде, так само і для наших співвітчизників влаштує "відкриті двері" в Європу! Слава Україні! Ні Європі!

не розумію "рівнянина", хто б він не був, якщо порушив правила, має за це відповідати. В європі за теке штрафують і президентів і принців, хтоб ти не був, маєш поважати правила. До речі там був форум культурних ініціатив. Якщо вчимо культурі, то починати маємо з себе

але молодці! але гарно! треба було йому ще за це машину розписати лайливими словами! от провчили би так провчили!

я завжди дивувався відсутності розуму в наших місцевих журналістів, таке враження що всі з села, десь вивчилися в РДГУ на акул пера і давай мочить всіх підряд. Мабуть "мудак" не польський дипломат, а ті довбаки що таке пишуть. Країна у стані війни і чи не єдиний союзник який в нас є - це Польща. І тут ці поборники права і європейських цінностей накинулися на злісного порушника, автохама і ще обізвали мудаком! Доречі цей мудак вам книжкі привіз у бібліотеку Але байдуже, для бидла з села ті книжки нідочого, головне що вони побачили дорогу автівку і заздрість зашкварчала, в села свої цінності. Я так думаю що дипломат якого обізвали хамом і мудаком, тепер буде "чемним" і "вихованим" українцям краще візи видавати. Зараз крім Польщі доречі нам жодна країна віз не відкриває, але то таке. Не всіх больних АТО забрало.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.