У рівненській міліції вважають звинувачення журналістки у бездіяльності безпідставними

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", журналістка телеканалу ZIK Анна Махно на своїй сторінці в Facebook розкритикувала роботу міліції Рівненщини.

Тим часом, як пояснила начальник СЗГ УМВС України в Рівненській області Інна Березовська, Анна Махно й справді зверталася до за коментарем і її попросили надіслати інформаційний запит щодо питань, які цікавлять. 

- Такий запит ми отримали і відповідь на нього буде надана згідно з чинним законодавством впродовж 5 робочих днів. Щодо слів журналіста, що в УМВС днюють і ночують люди, бо змушені протестувати, це не зовсім так. Справді, впродовж кількох останніх днів в УМВС України в Рівненській області приходять ошукані вкладники, але вони не ночували в приміщенні, як зазначається. До них виходило керівництво міліції, спілкувалися і знайшли порозуміння. Вчора близько 12 години протестувальники покинули приміщення, - коментує Інна Березовська.

 

урналістка телеканалу ZIK Анна Махно на своїй сторінці в Facebookрозкритикувала роботу міліції Рівненщини. Особливо дісталось прес-службі відомства, яка взагалі не хоче виконувати свою роботу.

Журналістка пише:

- Розкажу історію про нашу обласну міліцію, як нині УМВС у Рівненській області працює по-новому і так не хоче давати відповідь на незручні питання журналістів. Ото ще вчора чимало наших медійник так прагнули записати коментарчика про те, що у самому приміщенні обласної міліції днюють і ночують рівняни, бо змушені вже так протестувати проти бездіяльності правоохоронців...люди казали, керівництво навіть не виявило за потрібне вийти і поговорити з ними...та от, телевізійники просили, дзвонили, до прес-служби міліції, щоб хтось прокоментував дану ситуацію. тим паче, що рівняни вже другу добу протестували... 

до вчорашнього вечора чули всі лиш обіцянки про коментар, а потім у міліції самі своє інтерв"ю записали та журналістам розіслали. НУ? а що ж правильно, а то понаприходять ті журналюги та додаткові незручні запитання ставлять. а так сказали, що захотіли та й розіслали...
а ще зі вчора просила я про ще один коментарчик - стосовно написаних мною та іншими журналістами заяв до міліції про перешкоджання професійній діяльності. Адже всупереч законодавству правоохоронці ані мене, ані іншого журналіста Діму Бондара з "Четвертої влади" не соІзвОілі повідомити за добу після написання заяв про внесення відомостей до ЄРДР.. 

Анна Махно
А ще виявилося, що закрили кримінальне провадження у зв'язку з відсутністю складу злочину, виявленого нами незаконного видобутку бурштину одразу кількома помпами у Сарнеському районі наприкінці грудня минулого року. Знаєте, та й Бог з ним.. знаємо ми цю роботу, та знову ж таки забули повідомити мене про закриття провадження...Хоча телефоном з міліції вчора сказали, що мені відповідь надсилали. цікаво куди? бо я її й в очі не бачила! певно забули наші міліціянти, що такі листи рекомендованими відсилаються і за їхнє отримання підпис отримувач поставити має...тож бла-бла тут легко перевіряється..
ото дзвонила я вчора просила коментар, мене обіцянками годували, мовляв сьогодні зранку "всьо будєт". а сьогодні керівник прес-служби знайшла вихід із ситуації - телефонної слухавки від мене не піднімала взагалі!!! дзвонила і на стаціонарний і також "насолодилася" телефонними гудками...до того ж це в робочий час! довелося іншими людьми переказувати головній речниці, що так не робиться і я просто змушена буду телефонувати у прес-службу Міністерства внутрішніх справ у Київ, якщо мені на місці коментаря надати не можуть. І от у 14:29 мені приходить смс-повідомлення від речниці, щоб я інформаційний запит скидала, оскільки в мене під час інтерв'ю зазвичай з"являється маса додаткових питань.... ой вочевидь, незручні ті додаткові питання, і відповідати на них зовсім не по феншую, ну це моє судження суб'єктивне...
А інформаційний запит я таки надіслала і сюжет написала без коментаря міліції, а що робити коли так вони хочуть співпрацювати....

Ключові слова: 

Коментарі

Так а що ви хотіли?
Ви що не знаєте що в мусарні одні рішалови. там немає професійних людей, а йдуть туди тупорилі лузери, які нічого в житті не вміють і за свою неповноцінність відіграються на людях.
Там нема нормальних людей. Вони не те, що свою роботу не знають і не вміють як робити, вони займаються кришуваннями, фальсифікацією кримінальних справ, тиском на тихЄ хто говорить правду про них. Це гнійник, відстійник моральних дегенератів та уродів.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.