На Рівненщині самогонник заплатить штраф

Вироком Рівненського міського суду, за торгівлю незаконно виготовленими алкогольними напоями та спиртом, до штрафу у розмірі 22 тисячі гривень з конфіскацією незаконно виготовленої продукції засуджений житель одного з сіл Рівненського району. 

Як встановлено в ході досудового розслідування, протягом серпня – жовтня 2014 року громадянин здійснював незаконну діяльність з придбання з метою збуту та подальшої реалізації односельцям та іншим особам фальсифікованих алкогольних напоїв та спирту. Як зазначає ГУ ДФС  у Рівненській області, під час слідчих дій у нього вилучено 1,5 тисячі пляшок горілки, понад 500 літрів спирту, які відповідно до вироку суду підлягають знищенню.

- На даний час на території області триває загальнодержавна операція «Акциз-2015», метою якої є очищення торгівельної мережі від фальсифікованих підакцизних товарів, виявлення та притягнення до відповідальності осіб, які організовують тіньовий обіг таких товарів, - зазначає начальник слідчого управління фінансових розслідувань Віталій Паньковецький.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.