Рівненській обласній лікарні сходи ремонтують благодійники

Рівняни давно скаржились на жахливий стан сходів у Рівненській обласній дитячій лікарні. Крім цього, при вході в заклад був відсутній пандус. Через це мамам із маленькими дітками у колясках та дітьми з особливими потребами досить важко потрапити туди.

Ще у далекому  2011 році за 19 653  гривень була розроблена проектно-кошторисна документація  на реконструкцію сходів. Однак коштів на ремонт не знайшли.

Тим часом сьогодні рівненский волонтер Юрій Дюг виклав  у соцмережу "Facebook" світлини,  на яких зафіксував ремонтні роботи сходів.

- Пильним оком помітив, що у Рівненській обласній дитячій лікарні таки проводять ремонт багатосраждальних сходів, навіть щось схоже на падус для колясок роблять. І гроші десь знайшли в кризу. Мабуть, на відкатах зекономили. Бо при Думановському якось не виходило.

- Ремонт відбувається за гроші меценатів та благодійників. Скільки коштуватиме, наразі сказати важко. За планом, до кінця травня ремонтні роботи мають завершитись, - прокоментував Віталій Бойко.

Будемо сподіватися, що вже скоро відвідувачі лікарні зможуть оцінити якість ремонту, а мамам не доведеться носити  коляски в руках.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.