У Рівненській в'язниці змагалися кухарі

Днями, в Рівненському слідчому ізоляторі управління ДПтС України в Рівненській області, серед засуджених господарської обслуги провели конкурс на “Кращого кухаря”. Він проходив у два етапи: практична та теоретична частина. Згідно норми харчування №3 перед кухарями були поставлені такі завдання: приготування супу, каші та салату.

Під час конкурсу засудженим були приготовлені наступні страви: суп гороховий із зеленню, макарони по флотські з зеленню та салат з буряка червоного; суп картопляний з крупою пшеничною з зеленню, каша ячмінна з консервами м’ясними та салат з капусти квашеної та цибулі. Адміністрацією установи було проведено дегустацію та оцінку кожної страви.

- Враховуючи оцінювання за письмові тестування та смакові якості приготовлених страв, переможцем конкурсу визначено Олександра Кардаша. В якості приза засудженого нагороджено солодким подарунком, - розповідає начальник Рівненського СІЗО Юрій Ткачук.

Як повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області, начальник Рівненського слідчого ізолятора подякував кухарям за їхню роботу та сумлінний підхід до поставленої задачі – організація харчування ув’язнених.   

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.