Міліцію Рівненщини взяли в облогу автохами на дорогих джипах

Шедевральне порушення правопорядку та правил паркування показали активісти антируху "Я паркуюсь як мудак". Зокрема, ці фото зробив Дмитро Подпора. Цікаво, чи стане штрафувати порушників ДАІ, адже серед них є чимало правціників міліції?

Порушення правил паркування, яке спричиняє незручності пасажирам, стало нормою для центру Рівного. Однак спільнота "Я паркуюсь як мудак" пропонує боротися з автохамами за допомогою вдосконалення міських вулиць. 

Рівняни Юрій Лалак поділився фото паркування транспорту автохамів на розі вулиць Соборної та Симона Петлюри: 

- Свідомо залишив фото без підпису, очікую на коментарі з засудженням чи то виправданням водія.

- А де він мав поставити? Далі ж навіть на фото видно - весь тротуар і зупинка громадського транспорту вже зайнята іншими мудаками! Здається, найпростіше рішення, ціна питання - один стовпчик 200...300 грн. з монтажем, - запропонував рівнянин Сергій Ковальчук.  -  Лишилося тепер провести кампанію, і за добрий десяток років, найоптимістичніше за рік-два, можна зі скрипом і потугами переконати УЖКГ в доцільності такого рішення. Але щоб їх переконати в якомусь раціональному рішенні, наприклад, як вище на картинці, то ого-го-го скільки зусиль доведеться докласти. 

 

Ключові слова: 

Коментарі

АВТОРИ САМІ МУДАКИ !
Бля, а де паркуватись, в нас в центральній частині міста немає жодної стоянки...а на пушкіна дані авто абсолютно нікому незаважають 2 метри є для людей і хватить це згідно ПДР України...так що організатори цих затей, реально якби мені на машині наліпили стікер, просто напросто проломав би голову цим умнікам і поїхав би ....це псування чужого майна доречі вашими стікерами

А шо про вас казати, Голодранці, побачімо де ви будите коли Ви- шнирі вже нікому не треба бедите!))))) ви тупі моральні уроди!)

Переглянувши такі коментарі, які надають саме тут особи з ніками "ПС" і т.д. стає моторошно на скільки деградувала молодь. Хіба це досягнення автомобілі фотографувати? А потім з піною кричати про те що все треба спалити. Боже врятуй країну від такого непотрібу... Краще б поцікавились би, як губернатор бурштин курує. Так ні, там же місцеві між очі дадуть і вся розмова, сильно фото не наробиш. А у нього автомобілі палити... З

Ти виблядок, щось хочеш сказати про правоснків,то прийди в штаю п,с я гляну на твою харю.

Батальон Музичка вже має базу даних всіх мусарськіх машинок ,адреси цих виродків та їх сук прастіток блядєй-жон, мамок шалав цих мусарів, які виродили таких ублюдків на світ. Так що горіть буде файно всьо нажитоє непосільним трудом))))

Мусарка на пушкіна згорить першою. Потім зажрані суки прокурори. смажені мусари, прокурорішки - нєдорого)))). За кожного патріота, незаконно увязненого за сфабрикованою справою по одному смаженому мусаріку та прокурорішку. Як вам такий розклад? Побачим як ви тоді будеет кічитись своєю вседозволеністю та безкарністю.

під час Третього Майдану ментівські джипи будуть палати першими! А взагалі треба було взяти цвяха і написати на капоті "Слава Україні!" і хай би попробували щось зробити, на другий день хлопці з Правого Сектору закидали би райвідділок коктейлями молотова. Україна після Майдану змінилася, у нас зявилися націонал-патріотичні сили, які своїх в образу не дадуть. У патріотів на руках є багато зброї. Точно знаю що в наших хлопців вже є крім автоматів Калашнікова, Мухи і Шмелі, менти теж про це знають і ніколи не вступлять в протистояння з Правим Сектором чи УНСО. Часи ментівського безпредєлу заеінчилися, навчимо їх бути чемними. Слава Україні! Смерть Ворогам!

Якому народу?! Вам голодранцям правосєкам!!!!!!!! На схід і там фраєруйте! Недоумкі!

Спалити к єбєням!!!!!!!!
Представляю мусарські рила. всьо нажитоє нєпасільним трудом))))
Ото в мусарів буде пукани рвати, коли їх вішати почнуть а все нагробоване в народу забирати.

Кому мішає Равчик?Лалаку чи іншим придуркам недоактивістам? їдьте Схід!!!

Я сам водій, і паркуюсь завжди правильно, але у вас це просто заздрість до людей які щось добилися в цьому житті, я не кажу про мусорню.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.