На Рівненщині осіли "індійці" та зібрали гроші для військових

Місто Радивлів на один день перетворилося на столицю Індії. Там відбувся фестиваль «Намасте», присвячений індійській культурі. «Намасте» – це традиційне індійське привітання, що в перекладі означає «поклін тобі». Знайоме воно з тамтешніх фільмів, де зачасти культивується вітання невеликим уклоном і характерним жестом: рука притискається до другої руки на рівні серця.

Як зазначила Наталія Котюк, співорганізатор свята, котра зачасти відвідує Індію, фестиваль поставив собі за мету відчути настрій та колорит надзвичай цікавої індійської культури; для цього до Радивилова запросили прихильників цієї культури з усієї України. Як зазначає "Вісник", в програму свята входило різноманіття національних традицій. Зокрема, ярмарок подарунків, на якому гості купували справжні спеції, пахощі, прикраси, натуральну косметику, книги, сувеніри тощо. Була й така послуга, як розпис рук хною «Махенді», а для маленьких красунь – особливим дитячим макіяжем «Гопі-доц».

Родзинкою фестивалю стала солодка гора страви «Халава». На святі українці завзято виконували індійські пісні, декламували вірші потів Індії, перекладені на українську мову. А на завершення фестивального дійства на жителів Радивилова чекав спектакль від київського театру «Нью Навадвіпа», в сюжеті якого – історія подорожі однієї закоханої пари, яка вирішила провести свій медовий місяць саме в Індії.

Білет на цю виставу вартував 25 гривень, таким чином за спектакль було виручено декілька тисяч гривень. Прикметно, що половина цієї суми пішла на потреби українських бійців, що воюють в зоні АТО.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.