Голова Рівненської облради "достукався" до Міноборони

У Міністерстві готують наказ щодо вдосконалення процедури з організації транспортування воїнів, які загинули в зоні проведення АТО.
На ім’я голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова надійшов лист за підписом заступника Міністра оборони України – керівника апарату Петра Мехеда у якому, зокрема, повідомляється про розгляд рішення Рівненської обласної ради від 06.03.2015 № 1458 «Про звернення Рівненської обласної ради до Міністерства оборони України щодо вдосконалення процедури з організації транспортування та поховання воїнів, що загинули в зоні проведення Антитерористичної операції». У своєму зверненні депутати обласної ради наголошували, що «відповідно до пункту 5.2 Інструкції про зберігання тіл військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження військової служби, командир військової частини, у якій проходив службу загиблий (померлий), несе персональну відповідальність за організацію транспортування тіла загиблого (померлого) до місця поховання. Слід зауважити, що у цей непростий для країни час складаються такі обставини, що командири військових частин не можуть повною мірою взяти на себе відповідальність за організацію процедури, визначену вказаною Інструкцією, оскільки задіяні у виконанні бойових завдань, поставлених керівництвом Антитерористичної операції. Вважаємо, що механізм транспортування тіл загиблих потребує вдосконалення відповідно до нових умов, в яких нині живе країна».
Як повідомив Петро Мехед, у Збройних Силах України опрацьовується проект наказу Міністерства оборони України щодо пошуку, ексгумації та вивезення тіл (останків) загиблих військовослужбовців Збройних Сил України з території, що контролюється незаконними збройними формуваннями. Відповідно до зазначеного наказу, буде упорядковано питання організації транспортування тіл (останків) загиблих військовослужбовців Збройних Сил України до місць їх остаточного поховання.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської обласної ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.