В країні падає промислове виробництво, на Рівненщині - зростає

На Рівненщині зростають темпи виробництва промислової продукції. Так, попри загальне падіння по Україні на понад двадцять відсотків, у І кварталі в області – ріст на 8,5 відсотків. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Юрій Приварський під час засідання колегії ОДА.

- Рівненщині є чим пишатися. На фоні загальноукраїнського падіння, область дає стійке зростання промислової продукції – як у 2014 році, так і за результатами першого кварталу, - зазначив Юрій Приварський.

Так, за І квартал підприємства Рівненщини на 25 відсотків більше випустили металевої продукції. Виробництво та постачання електроенергії та газу зросло майже на п’ятнадцять відсотків. Позитивні показники у текстильній та хімічній галузях. Непогано спрацювали й харчовики області – більше виробили свинини, молока, борошна, круп та макаронів.

Загалом темпи зростання обсягів реалізованої продукції втричі зросли у Млинівському районі, вдвічі – в Дубровицькому, Демидівському, Дубенському, Гощанському, Рівненському районах та містах Рівне, Дубно.

- Як негатив – падіння виробництва в добувній промисловості. Тому є об’єктивні причини, зокрема, упав попит на продукцію у зв’язку із закриттям ринків СНД, - зазначив перший заступник голови ОДА.

Окремо Юрій Приварський відзначив й позитивну динаміку виробництва сільгосппродукції. Так, в області є зростання на 6,3 відсотки у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, тоді як по Україні спостерігається спад на понад чотири відсотки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.