На травневі свята рівнян охоронятимуть вдвічі активніше

У Рівненській області на травневі свята до патрулювання додатково залучать майже двісті працівників міліції. Про це сьогодні в ході брифінгу повідомив начальник управління громадської безпеки Руслан Стрельбіцкий.

Для забезпечення правопорядку провели профілактичні заходи відносно осіб, які перебувають на обліку в правоохоронців. Разом із тим організували робочі зустрічі з керівниками органів виконавчої влади, представниками політичних партій, СБУ в Рівненській області, громадських організацій з метою координації дій, обміну інформації та належної охорони громадського порядку.

Як зазначив Руслан Стрельбіцкий, 1-3 травня на території Рівненщини не заплановано ніяких акцій протесту та мітингів. Однак все ж  охорона громадського порядку буде посилена вдвічі. Так, розпочинаючи з 30 квітня, залучать майже 450 працівників міліції та 130 громадських формувань. По області буде виставлено 160 нарядів міліції, з них 115 піших і 45 на мобільних групах.

Зі слів правоохоронця, безпосередньо на вулицях Рівного цілодобово нестимуть службу 80 працівників міліції, 25 військовослужбовців із Нацгвардії та по декілька осіб із громадських формувань. Також посилили охорону найбільш уразливих об'єктів у терористичному відношенні. 

Такі дії та посилення кількості правоохоронців, які наглядатимуть за громадським порядком, допоможуть забезпечити мирний відпочинок рівнян під час травневих свят.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.