Рівнян просять допомогти онкохворому хлопчику-футболісту

Волонтери просять небайдужих рівнян допомогти 12-річному Артему Оберемчуку з села Дядьковичі. У хлопчика, який мріє стати футболістом, виявили саркому. Зараз він перебуває у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні. Мама виховує сина сама, а попереду ще більше року боротьби пухлиною, написала у "Фейсбуку" волонтер Мар'яна Рева.

12-річний Артем веселий і дружелюбний. Тільки вже з дорослими поглядами на життя. Не лише хвороба змушує його дорослішати, а й те, що живуть вони з мамою удвох. І він виконує роль сильного чоловічого плеча.

У всіх жестах та рухах Артема читається непосидючість. Ось і мама Іра додає, що до хвороби сина можна було побачити вдома лише ввечері. І якраз таки не за уроками, а за переглядом футболу. Та за чим йому ще сидіти, коли думки та мрії хлопця пов'язані тільки з цим видом спорту? Вдень - футбольна секція, ввечері - перегляд матчу або віртуальний футбол із власними коментарями. А між цим - мрії про Динамівську футбольну юнацьку команду. 
Вчителька хлопця написала про нього: «Артем – це активна, життєрадісна дитина! Він дуже любить грати у футбол. Однокласники кажуть, що в класі сумно без нього - не вистачає сміху, яким Артем запалював їх усіх. Шустрик та енерджайзер - ось такий він! Спортсмен-футболіст, активний, рухливий, товариський, гарно ладнає з дітьми. Футбол - основне його захоплення. Хлопець має добру пам`ять, він гарний декламатор, має хороші артистичні дані».
- Мама розповідає, що найважче для Артема - сидіти в лікарняних стінах, коли всі думки, лише про те, як поганяти м’яча на футбольному полі. Я спілкуюся з хлопцем і бачу, що мрія про футбол – це дуже серйозно. На жаль, саркома Юінга лівої стегнової кістки вносить серйозні корективи в майбутні плани хлопця, - пише волонтер Алла Кушнір. - Зараз Артем в онкологічному відділенні. Діагноз серйозний, але, на щастя хвороба, виявлена вчасно і в хлопця немає метастазів. Артем вже пройшов першу хімію. Було дуже важко: стоматит, погані аналізи, біль у животі. Зараз хлопця готують до другого блоку хімії і планують в найближчі дні поставити венозний порт. Не дивлячись на те, що в лікарні є переважна більшість препаратів хіміотерапії, деякі ліки необхідно купувати. Навіть звичайних глюкози та фізрозчину при лікування саркоми треба дуже багато. Для продовження лікування треба кошти, якими ми з вами можемо допомогти Артемові.
На наступний блок хіміотерапії необхідно купити:
Доксорубіцин 50 мг – 2 фл.
Глюкоза 5% 400 мг – 50 фл.
Натрію хлорид 0,9% 400 мг – 50 фл.
Натрію хлорид 0,9% 200 мг – 20 фл.
Лінії до міні-порта - 10 шт. 
Інфузоматні системи, шприци.
Мінімальна сума, яка треба для придбання ліків на другий блок хімії – 4800 гривень. Будь ласка, допоможіть Артему!

Координатор - Мар`яна Рева (098 45 26 916)
Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЭДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Оберемчука Артема

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.