На Рівненському полігоні помер восьмий мобілізований

Солдат ступив кілька кроків і помер. Знову на Рівненському полігоні. Мобілізований прибув туди сьогодні з Київщини на навчання, - пише "Рівне Вечірнє". 

Дорогою на Рівненський полігон 37-річний чоловік придбав якісь слабоалкогольні енергетичні напої, бо дуже хотів пити. Після 16-ї години випив ці енерготоніки. Потім відійшов від палатки, ступив кілька кроків до кущів і там зник. Коли за деякий час не повернувся, солдати стали його шукати. І знайшли. Військовий був вже мертвим. На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група. Обставини смерті чоловіка ще з'ясовуються, а причину — встановлюють експерти

Ключові слова: 

Коментарі

То це все путін винуватий.
Він силою думки блукає поміє нас і може вселитись в кожного.
будьте обережні. Щоб не стати жертвою духа путіна, потрібно йти в Ато, віддавати все зароблене на Ато, а також купити собі поередньо земельки та гробіка, щоб коли вас у спину будуть стріляти міліція і прокурори, вас було зразу куди покласти, а інакше ви будете винні і ваше прикре самогубство буде вашим злочинним умислом та зрадою на руку путіну.

Повністю погоджуюся з поперднім коментарем

досить нам локшину вішати! ця влада вже остаточно забрехалася! то в них котлів немає, а потім виявляться що під Іловайском занинуло 1500 вояків а під Деьальцево ще 1000, тепер Яценюк каже що через пожежу в Чорнобильскій зоні нема чого хвилюватися, тим часом працівники київського МНС в неофіційних розмовах повідомлять про збільшення радіаційного фону аж в 10 раз! Тепер воїн напився слабоалкогольних енергетиків і через це помер БРЕХНЯ! Молодь щодня це п'є літрами і ще ніхто не помер! Досить брехати! він напився смаги яку бадяжать в селах. Через захмарні ціни на цукор по селах вже давно не гонять самогон, бо пиякам це просто буде не по карману, так би мовити самогон після майдану став елітним напоєм (хоч смішно, але то чиста правда!), натомість купляють сивушний спирт з бабинського спиртзаводу і бадяжать його з водою і таке продають. Добре знаю бо у мому селі на точках таке продають. Всі точки по селах кришують місцеві дільничні (чи як люблять їх зараз називати - шерифи), а навколо полігону на точках бізнес просто над-прибутковий, тому менти його ніколи не стануть прикривати, це ж постійний потік грошей! Якби наше СБУ замість того щоб висаджувати квіточки біля памятнику катам НКВДистам біля Дубно, (що в червні 1941 ростріляли всіх 500 вязнів дубенської тюрми) взялося за ці точки і сурово покарало самогонщиків то було би діло, але я підозрюю що коли СБУшники візбмуться за справу то теж вступлять в долю як це не раз вже бувало. Самогонщики будуть платити ментам, а менти СБУшникам, ну а солдати вже будуть мерти від сивушного алкоголю. Доречі 8 чоловік це вже майже взвод. Їм хоч поставлять якийсь памятнй знак ? Можна у вигляді пластиковї бутилки з під води Капітошка (в таких самогон по селах продають)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.