Захищати Рівненщину від ДНР і ЛНР довірили "регіоналам"

Обласні державні адміністрації 20-27 квітня оголосили тендери на будівництво інженерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави на суму 354 мільйони 960 тисяч гривень.

Про це пише видання «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Тендери наразі оголосили Дніпропетровська, Запорізька, Вінницька, Волинська, Полтавська, Хмельницька, Київська, Рівненська, Одеська, Закарпатська, Житомирська облдержадміністрації.

Найбільші контракти готуються укласти Дніпропетровська ОДА – на 62 мільйони 850 тисяч гривень і Запорізька ОДА – на 62 мільйони 700 тисяч гривень. Інформація про замовлення і підрядників наведена у таблиці нижче.

Дніпропетровська ОДА планує віддати весь підряд ТОВ «Рубікон-Моноліт» (Дніпропетровськ). Нині засновниками фірми є Вано Майсурадзе і Станіслав Маланчук, але 70% статутного капіталу закріплено за самим «Рубікон-Монолітом».

Засновниками «Рубікон-моноліту» з 2004 року були Григорій Козинський і Роман Бенко.

Козинський раніше виконував будівельні проекти на замовлення одного з лідерів групи «Приват» Геннадія Боголюбова, наприклад будівництво єврейського центру «Менора» у Дніпропетровську.
Бенко наразі працює у Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області, очолює відділ контролю та державного нагляду.

Волинська ОДА віддасть майже 32 мільйони гривень двом фірмам: ТОВ «Луцьксантехмонтаж № 536» та ТОВ «Житлобуд-2». Власником першої є Віктор Чорнуха. Він до 2014 року був членом Луцького міськвиконкому, а в 2006-2010 рр. - депутатом Волинської облради від ВО «Батьківщина».  Друга компанія нині належить Леоніду і Ользі Стефанович, Анатолію Дуці іНаталії Бохонко. До середини 2012 року 51% фірми «Житлобуд-2» належало вищезгаданому «Луцьксантехмонтаж».

Як пише "4 влада", Рівненська ОДА віддасть майже 22 мільйони гривень ТОВ «Фірма Опорядрембуд», яка записана на Ірину Максимчук і Оксану Ляльчук. Раніше співзасновницею цієї фірми була Тамара Дубас– дружина голови правління ПАТ «Рівнегаз» депутата Рівненської облради Петра Дубаса.

Техзавдання не оприлюднені, оскільки тендери проведено за переговорною процедурою закупівлі. 9 квітня до закону про держзакупівлі внесли зміни і дозволили проводити тендери на будівництво оборонних споруд за скороченою процедурою.

Всього на будівництво інженерних споруд для зміцнення обороноздатності держави уряд виділив850 мільйонів гривень.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.